A101 Duvar Rafı 3’lü İnceleme ve Yorumları

A101 Duvar Rafı 3’lü İnceleme ve Yorumları
Editör: Tuğba Karakuş Aktüel 23 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Harca Harca Bitmez sloganı ile yola çıkan A101 mağazaları tüketicilerin talepleri doğrultusunda farklı kategorilerden onlarca ürün temin ederek müşterilerini mutlu etmeyi her zaman başarıyor. Bu uygulamayı sürekli bir hale getiren A101 mağazaları tıpkı geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi bu hafta da bir aktüel kataloğu yayınlayarak yine bizlerin seveceği pek çok ürünü tanıttı.

Geride bıraktığımız günler içerisinde yayınlanan A101 31 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan teknolojik ürünlerden ev elektroniğine, hırdavat ürünlerinden çocuk oyuncak ürünlerine kadar pek çok ürün arasından bizim seçtiğimiz bir ürünü sizlere daha iyi tanıtmak için bu inceleme haberimizi hazırlıyoruz.

Duvar Rafı 3’lü

Evinizin çalışma odasında ya da oturma odasında sade bir duvar görünümü bir süre sonra sıkıcı bir hal almaya başlayacaktır. Hem evinizin ambiyansını değiştirerek farklılık katmak hem de kullanışlı bir alan meydana getirebilmek için Duvar Rafı 3’lü ürünü gerçekten ideal bir tercih oluyor. Zarif bir görünüme sahip olan Duvar Rafı 3’lü ürününün detayları alt kısımdaki gibidir.

Ölçüler

Duvar Rafı 3’lü ürünü tam olarak 33 cm x 30 cm x 15 cm net ölçülerine sahiptir.

A101 Duvar Rafı 3’lü İnceleme ve Yorumları

Suntalam Gövde

Duvar Rafı 3’lü ürünü monte ettiğiniz duvarda uzun ömürlü bir kullanım sunmak ve üzerine koyacağınız objelerin ağırlığı karşısında dayanıklı olabilmesi için suntalam malzemeden imal edilmiş olup dış yüzey kaplamasına şık ve modern bir görünüm sunması amacı ile parlak beyaz kaplama tercih edilmiştir.

Eviniz için farklı bir esinti oluşturacak olan Duvar Rafı 3’lü ürünü sadece 35,00 TL fiyatı ile A101 31 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğunda yer almaktadır.

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com