A101 5 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu

A101 5 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu

Evlerin her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik ürünlerin temin edilmesi ve tüketiciye sunulması hususunu göz önünde bulunduran A101 mağaza zincirinin her hafta yeni bir aktüel ürün listesi bulunuyor. Bu ürünleri alt kısımda sizler için inceledik.

Her hafta farklı amaçlara hizmet eden ev gereçlerini tüketicinin beğenisine sunan A101 bu hafta da 12 sayfalık bir Aktüel Kataloğu yayınladı. Televizyondan cep telefonuna, ev tekstilinden züccaciyeye kadar pek çok alanda ürün temin eden A101 5 Nisan 2018 kataloğunda yer alan ürünler hakkkında bilgileri sizler için hazırladık. 

HI-LEVEL Uydu Alıcılı Full HD Led TV

Teknolojik gelişmeler neticesinde giderek çözünürlüğü artan ve daha net bir görüntü sunmayı amaçlayan televizyon sektöründe yer alan HI-LEVEL firmasının ürettiği HI-LEVEL Uydu Alıcılı Full HD Led TV hakkında bazı teknik detaylara değinmek gerekirse bu Led TV ile eski uydu alıcınıza artık ihtiyacınız kalmayacak. Kendi bünyesinde dahili olarak bulunan HD uydu alıcısı sayesinde artık daha net bir görüntü kalitesi elde edebilirsiniz.
Diğer teknik detaylara da değinmek gerekirse ek olarak 1 adet scart girişi yer almaktadır.

Diğer yandan ise notebook’unuzu bağlayabilmeniz için 2 adet HDMI girişi yer alırken taşınabilir USB bellek ve diğer depolama aygıtlarınızı bağlayabilmeniz için 1 adette USB girişi yer almaktadır. HD DVB-T/52 (MPEG4) görüntüleme desteği sunan HI-LEVEL Uydu alıcılı Full HD Led TV biraz daha eski laptoplar için VGA giriş desteği de sağlamaktadır. Kredi kartlarına 6 taksit yapabilme imkanınızın bulunduğu bu ürün 1,299 TL fiyatı ile 5 Nisan itibari ile A101 mağazalarında yer alacaktır.

Piranha Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Müziksiz olmaz diyen kişilerin çok seveceği bir ürün olan Piranha Kablosuz Bluetooth Kulaklık kafa bandı bulunan bir üründür. Kulak kısmınıza gelen yumuşak yastıkları ile kulağınızı uzun süreli kullanımlarda acıtmayacak olan Piranha Kablosuz Bluetooth Kulaklık kablosuz bağlantı imkanı ile iPhone ve Android cihazlarınıza sorunsuz bir şekilde bağlanarak kablo derdi olmadan müzik dinlemenize olanak sağlamaktadır. Dahili olarak bünyesinde bulunan bataryası ile şarj edilebilen Piranha Kablosuz Kulaklık 2 yıl garanti kapsamı altında 5 Nisan tarihi itibari ile 29,95 TL fiyatı ile A101 mağazalarında yer alacak.

General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu

Son dönemde akıllı cep telefonu piyasasında aktif bir şekilde faaliyet gösteren General Mobile firmasının son gözde telefonlarından biri olan General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu 5,5 inç büyüklüğündeki HD ekranı ile göze çarpıyor. Diğer yandan 1,5 GHZ hızına ulaşabilen Qyad Core işlemci ile işlemlerinizi seri bir şekilde gerçekleştirebilirken 3 GB kapasitesindeki RAM’i de bu noktada tereddüte yer bırakmıyor.

Toplam olarak 32 GB dahili depolama alanına sahip olan General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu 13 MP çözünürlüğe sahip olan arka ve ön kamerası ile mükemmel fotoğraflar çekmenize imkan sağlıyor. 3100 mAh batarya kapasitesi ile 2 güne yakın kullanım ömrü sunan General Mobile GM 5 Plus Akıllı Cep Telefonu 2 yıllık garantisi ile birlikte 5 Nisan 2018 tarihinden itibaren 799 TL’lik satış fiyatı ile A101 Mağazalarında yerini alacak.

Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik

Son yıllar içinde teknolojik atılımın bir neticesi olarak giyilebilir teknolojik ürünler gün yüzüne çıktı. Bu teknolojinin güzel bir örneği olan akıllı bileklikle özellikle sporcular tarafından oldukça tercih ediliyor. Temel olarak saat gösterme, anlık olarak kalp atış hızı gibi pek çok özelliğe sahip olan Xiaomi Mi Band 2 Akıllı bileklik diğer yandan ise sizin tercihinize bağlı olarak belirlenen uygulamaların temel bildirimlerini gösterebilme özelliği vardır.
Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik akıllı telefonlarınız ile Bluetooth 4.0 ve üzeri, Android 4.3 ve üzeri ile İOS 7.1 sürümü ve üzeri sürümler ile sorunsuz olarak eşleşebiliyor. Farklı kayış seçeneklerinin bulunduğu Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik 2 yıllık bir garanti kapsamında 99,95 TL fiyatı ile A101 mağazalarında yer alacaktır.

Etiketler : Aktüel   a101 aktüel