A101 29 Mart 2018 Aktüel Kataloğu

A101 29 Mart 2018 Aktüel Kataloğu

Ülkemizde hemen hemen her yerde bir mağazası bulunan dev market zinciri A101 her hafta birbirinden farklı fırsat ürünleri siz tüketiciler ile buluşturuyor. 29 Mart 2018 tarihinde mağazardaki raflarda yerini alacak olan ürünlerin bir listesi olan A101 Aktüel Kataloğunu sizler için inceliyoruz.

İlerleyen tarihler içerisinde A101 mağazalarına gelecek olan ürünler ve incelemeleri hakkında erkenden bilgi sahibi olmak için sitemizi takip edebilir ve üst kısımda beliren bildirim izinini onaylamak sureti ile yeni Aktüel Kataloglarından haberdar olabilirsiniz. Şimdi isterseniz ürünleri incelemeye başlayalım.

Samsung Galaxy J320 Akıllı Cep Telefonu

Dünyanın teknoloji devlerinden biri olan Samsung firmasının bir serisi haline gelen Galaxy adı altında üretilen Sasmsung Galaxy J320 Akıllı cep telefonu 29 Mart 2018 tarihinden itibaren A101 mağazalarında sizleri bekliyor olacak. Günümüz teknolojisine ayak uyguran cihazımız 4.5G teknolojisini destekleyerek size daha kaliteli bir telefon görüşmesi sağlamasının yanı sıra internette gezinme keyfinizi de bir üst sıraya taşıyor.

Ekran gövde oranına da değinmek gerekirse 5’’ büyüklüğündeki super amoled HD ekranı standartlara uymaktadır. 1.5 GB kapasitesindeki RAM ile işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilirsiniz. 8 MP çözünürlüğündeki arka kamerası ve 5 MP çözünürlüğündeki öz çekim kamerası ile birbirinden kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. Dahili olarak 8 GB kapasitesin e sahip olan depolama alanı eğer isterseniz Micro SD seçeneği ile 128 GB sınırına ulaşabilmektedir. 2 yıllık garanti kapsamında olan bu ürüne 29 Mart tarihi itibari ile 699 TL’lik bir fiyat ile sahip olabilirsiniz.

Regal 3 Çekmeceli Derin Dondurucu

Bazı gıdaları buzdolabına sığdıramamaktan şikayet eden hanımların imdadına yetişen Regal 3 Çekmeceli Derin Dondurucu Vestel güvencesi ile sizlerle buluşuyor. A+ enerji sınıfında olan Regal 3 Çekmeceli Derin Dondurucu toplam olarak 112 litrelik bir brüt iç hacme sahip iken 3 ayrı çekmecesi ile gıdaları düzenli olarak muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca dolabınızı konumlandırdığınız yere göre talebinize bağlı olarak derin dondurucunun kapağının yönü değiştirilebiliyor. 2 yıllık garanti kapsamında olan Regal 3 Çekmeceli Derin Dondurucu 8 taksit imkanı ile 29 Mart 2018 tarihinden itibaren tüm A101 Mağazalarında 399 TL satış fiyatı ile sizleri bekliyor olacak.

Piranha Sıvı Temasına Dayanıklı Bluetooth Hoparlör

A101 Aktüel Kataloğunda yer alan bir diğer ürün ise müzik dinlemeyi seven ve müziğini kendi ile birlikte gittiği yerlere taşımak isteyen kişilerin çok seveceği Piranha Sıvı Temasına Dayanıklı Bluetooth Hoparlör. Akıllı cihazlarınız ile bluetooth aracılığı ile bu taşınabilir hoparlör ile bağlanabilir. Üzerinde dahili olarak yer alan mikrofon aracılığı ile müzik dinlemenin dışında telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Kendi bünyesinde yer alan batarya ile priz aramak zorunda kalmadan her yerde müzik zevkinizi herkes ile paylaşabilirsiniz. 2 yıllık garanti kapsamında yer alan bu ürüne 29 Mart tarihi ile A101 mağazalarında 24.95 TL’lik satış fiyatı ile sahip olabilirsiniz.

Samsung ME732K/AND Mikrodalga Fırın

Kısıtlı zamanda hazır olan yemeklerinizi ısıtabileceğiniz ve aperatif pizzalar yapabileceğiniz Samsung ME732/AND Mikrodalga Fırın hanımların ve erkeklerin çok işine yarayan bir ürün olarak A101 mağazalarında yer alacak. Oldukça ince bir tasarıma sahip olan bu ürünü mutfağınızın bir köşesine yerleştirebilirsiniz. Toplam olarak 20 litrelik iç hacmine sahip olan Samsung ME 732/AND Mikrodalga Fırın 800 wattlık güç kullanımı ile de enerji tasarrufu yapıyor. 2 yıl Samsung garantisi altında olan bu ürün 29 Mart itibari ile 6 taksit imkanı ile 279,95 TL’lik fiyatı ile A101 Mağazalarında yer alacak.

Dijitsu Ayarlanabilir Termostatlı Çay Makinesi

Seviye olarak ayarlanabilme olanağına sahip olan termostatı sayesinde çayınızı sürekli olarak istediğiniz sıcaklıkta tutabilme özelliğine sahip olan Dijitsu Ayarlanabilir Termostatlı Çay Makinesi paslanmaz çelik gövdesi ile sağlık açısından herhangi bir tehdit teşkil etmiyor. Susuz kalma durumunda çalışmayı durduran emniyet kiti sayesinde yangın riskini ortadan kaldıran cihaz sadece su ısıtıcı olarak kullanılabilir. 6 taksit imkanı ile satışa sunulan Dijitsu Ayarlanabilir Termostatlı Çay Makinesi sadece 99,95 TL fiyatı ile A101 Mağazalarında satışa çıkıyor.

Vestel Kristal Buharlı Ütü

Vestel Kristal Buharlı Ütü Self Clean özelliği ile kendi kendine kireç temizleme özelliğine sahiptir. Dev çamaşır dağlarının kolayca üstesinden gelebilen Vestel Kristal Buharlı Ütü 2400 watt’lık gücü ile üstesinden gelemeyeceği kıyafet yok. Sürekli ve şok buhar seçenekleri bulunan cihaz dakikada 120 gr buhar verebilme kapasitesine sahiptir. Kullanım dışı olduğu zamanlarda otomatik olarak kapanabilen ve damlatma karşıtı emniyeti bulunan Vestel Kristal Buharlı Ütü sadece 99,90 TL olarak A101 Mağazalarında sizleri bekliyor.

Etiketler : Aktüel   a101 aktüel