ŞOK Ofis Sandalyesi İncelemesi ve Yorumlar

ŞOK Ofis Sandalyesi İncelemesi ve Yorumlar

12 Eylül 2018

12 Eylül 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan Ofis Sandalyesi ziyaretçilerimiz tarafından incelenmesi yönünde bize iletilen ürünler arasında bulunuyor.

Herhangi bir marka v.s. belirtilmediği için kalite konusunda herhangi bir şey diyemiyoruz. Fakat ŞOK'a gelen ürünler genel olarak kaliteli olduğundan dolayı bu ürünün de herhangi bir sorun yaşatacağını sanmıyorum. 

Yükseklik ayarı bulunan söz konusu ofis sandalyesi düz siyah renge sahip. Arka tarafı sırtın terlememesi için özel olarak tasarlanmış. Oturma alanı ise tamamen süngerden oluşuyor. Bu sayede rahat bir oturum sağlıyor. Herhangi bir ağrı oluşturmuyor. Oturma genişliği 48 santimetre, derinliği 46 santimetre olan ofis sandalyesinin sırt bölümü için oluşturulan genişliği yine 48 cm, yüksekliği ise 49 cm. Yani 60 KG'dan 140 KG'a kadar çok rahat bir şekilde oturum sağlayabilirsiniz. 

Klasik 5 tekerlekli olan bu ofis sandalyesi, İnternette yer alan yorumlarına baktığımızda övülen bir ürün. Herhangi bir sorun yaşattığı belirtilmiyor. Yüksek ağırlıklarda tekerleklerinde sorun yaşandığı iddia ediliyor. Fakat ortalama ağırlıkta böyle bir durumun meydana geldiği hakkında herhangi bir bilgi yok.

ŞOK Ofis Sandalyesi İncelemesi ve Yorumlar

Uygun fiyatıyla birlikte 12 Eylül 2018 tarihiyle birlikte tüm ŞOK mağazalarında görebileceğiniz söz konusu ofis sandalyesi 169.90 TL'ye satılıyor. 6 taksitle de bu ürüne sahip olabiliyorsunuz. Kredi kartınıza tanımlanan 6 taksitin aylık ödemesi 28.31 TL oluyor. Eğer ofis sandalyesi ihtiyacınız varsa bu ürünü kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. 

Etiketler : Aktüel