BİM Tefal Buharlı Ütü İncelemesi

BİM Tefal Buharlı Ütü İncelemesi

21 Eylül 2018

BİM 21 Eylül 2018 tarihli aktüel kataloğunda yer alan Tefal markalı Buharlı ütü Easygliss Fv3951 modeliyle birlikte geliyor. Turkuaz - beyaz renkte üretilen bu ürün çok hoş bir görünüme sahip. Görünüm açısından 10 üzerinden10 puan aldı. Ya performansı nasıl? 

2400 Watt

2400 Watt gücü bulunan Tefal Buharlı Ütü, ütü yaparken sizi üzmeyecek kadar güçlü bir ürün diyebiliriz. Kırışıkların tamamen son bulduğu, değdirdiğiniz anda kıyafetlerini jilet gibi yapan bir ütü düşünün. İşte karşınızda 2400 Watt gücüyle canavar gibi olan Tefal Buharlı Ütü! Güç açısından çok memnun edecek olan bu ürün sayesinde artık kırışıklıklarla uğraşmak tarih oluyor.

270 mL Su Haznesi

Su haznesinin ölçüsü 270 mL. Klasik ütü su hazneleriyle aynı ölçüye sahip olan Tefal Buharlı Ütü, bu su haznesiyle birlikte yaklaşık olarak 40 kıyafetlik ütüyü tek seferde yapabilmektedir. Doldur - Boşalt yapmak zorunda kalmadan tüm ütü işini bir suyla tamamlayabilirsiniz.

Kireç Temizleme

Ütüler su ve sıcaklıkla çalıştığı için çok çabuk kireç tutmaktadır. Tefal Buharlı Ütü ile böyle bir şey yok. Herhangi bir şekilde kireç tutma sorunuyla karşılaşmanız mümkün değil. Çünkü ürünün kendinden kireç temizleme özelliği bulunmakta.

Su Damlatma / Buhar

Ürün 120 gr şok buhar uygulaması yapabiliyor. Aynı zamanda su damlatma özelliğine de sahip. Şok buhar özelliği de su damlatma özelliği de beklentilerinizden daha düşük çıkmayacak, aksine sizi memnun edecektir. 

Üstün Kayganlık

Üstün kayganlık sağlayan Durilium Airglide tabanıyla birlikte kıyafetleriniz üzerinde suda giden bir tekne gibi hareket edecek olan Tefal Buharlı Ütü, kayma noktasında da sizi memnun ediyor.

2 Yıl Garanti

Ürüne 2 yıl boyunca garanti veriliyor. Firma kaynaklı en ufak problemde ücretsiz değişim, onarım yapılıyor. Bu durumda herhangi bir korkunuz veya şüpheniz olmasın.

BİM Tefal Buharlı Ütü İncelemesi

Fiyat

Ürün fiyatı 135.00 TL olarak belirlenmiş. Peşin fiyatına 6 taksitle satın alınabilme ihtimali de bulunmakta. 

Etiketler : Aktüel