ŞOK Kırtasiye Malzemeleri İncelemesi - 12 Eylül

truck

12 Eylül 2018

ŞOK 12 Eylül 2018 tarihli Aktüel kataloğunda kırtasiye ürünlerine yer verdi. 5 Eylülde’de kırtasiye ürünlerinin satışını yapan ŞOK, devam niteliğinde 4 sayfalık kataloğun 1 sayfasını kırtasiye malzemeleri için ayırdı. Peki hangi ürünler var? Gelin bakalım.

ŞOK Kırtasiye Malzemeleri

12 Eylül tarihli katalogda Anaokulu çantası, beslenme çantalı ilkokul çantası, okul sırt çantası, kalem kutusu, 6’lı kurşun kalem, 3+2 silgi, 3x11 gram stick yapıştırıcı, econ koyu renkler uçlu kalem, ofis sandalyesi ve defterler yer alıyor.

Anaokulu Çantası

5 farklı tasarımda gelen lisanslı anaokulu çantası Minnie Mouse lisansıyla geliyor. Boyutu küçük olan, anaokulu öğrencileri için ideal bu çanta 12.90 TL’ye satılıyor. Uygun fiyatlı bu ürünü 12 Eylül tarihinden itibaren tüm ŞOK mağazalarında bulabilirsiniz.

Beslenme Çantalı İlkokul Çantası

İlkokul öğrencileri için okulda yenmesi için her gün farklı bir şey hazırlanır ve bunlar beslenme çantasıyla birlikte taşınır. ŞOK 12 Eylül 2018 kataloğunda yer alan Beslenme çantalı sırt çantası da İlkokul öğrencileri için yeterli olacaktır. 2 adet bölmesi bulunuyor ve aynı zamanda sırt bölümünde destek var. Kitap & Defter yoğunluğunun fazla olduğu günlerde bu sırt desteği sayesinde çocuklar ağırlıkları tam anlamıyla hissetmeyecek bu kapsamda da yorulmayacaklardır. Fiyatı 23.90 TL

Okul Sırt Çantası

Ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere yönelik olan okul sırt çantası 2 farklı bölmeye sahip. 8 rengiyle birlikte kendini gösteren sırt çantalarından her biri farklı renk olmak üzere lacivert, mavi, mor, siyah, mavi – beyaz, kırmızı – beyaz, siyah – sarı, pembe renkleri görebilirsiniz. Fiyatı 22.90 TL

Kalem Kutusu

4 farklı lisansla birlikte gelen kalem kutusu, uzun yıllar boyunca kullanılabilecek bir ürün. Kaliteli ve büyük kapasiteli bu kalem kutusu ilkokuldan ortaokula kadar tüm çocuklar için uygundur. Lise çağı için biraz çocuksu diyebiliriz. 4.75 TL’ye satın alabiliyorsunuz.

Kalemler

Katalogda 2 adet kalem yer alıyor. 6’lı kurşun kalem seti ve Faber Castell markalı Econ Koyu Renkler kalemi. 24’lü 0.7 ucun yanında hediye gönderildiği uçlu kalemin fiyatı 7.95 TL, 6’lı kurşun kalemin fiyatı ise 1.50 TL.

Defterler

Ayrı ayrı sayfaları veya kareli – çizgili oldukları belirtilmeyen defterlerin fiyatları 0.95 TL’den başlıyor. İstediğiniz her türden defter bulabilirsiniz. ŞOK marketlerinden herhangi birine 12 Eylül’den itibaren gitmeniz yeterli olacaktır.

"ŞOK Kırtasiye Malzemeleri İncelemesi - 12 Eylül" Yorumlar

"ŞOK Kırtasiye Malzemeleri İncelemesi - 12 Eylül" Benzer Haberler


İnşaat Malzemeleri Fiyatları 2018

İnşaat Malzemeleri Fiyatları 2018

İnşaat aşamasında kullanılmakta olan tüm malzemelerin güncel fiyatlarını 31 Ocak 2017 itibariyle sizlerle paylaşıyoruz. Tüm fiyatlar günceldir!. ŞOK Kırtasiye Malzemeleri İncelemesi - 12 Eylül

BİM 24 Ağustos Kırtasiye Malzemeleri İncelemesi

BİM 24 Ağustos Kırtasiye Malzemeleri İncelemesi

ŞOK Kırtasiye Malzemeleri İncelemesi - 12 Eylül. 24 Ağustos 2018

BİM 7 Eylül 2018 Aktüel Kataloğu - Kırtasiye Malzemeleri

BİM 7 Eylül 2018 Aktüel Kataloğu - Kırtasiye Malzemeleri

7 Eylül 2018. ŞOK Kırtasiye Malzemeleri İncelemesi - 12 Eylül

A101 Kırtasiye Malzemeleri İncelemesi

A101 Kırtasiye Malzemeleri İncelemesi

6 Eylül 2018. ŞOK Kırtasiye Malzemeleri İncelemesi - 12 Eylül