Avrupalı Türkler’e Konut Çağrısı Yapıldı!

Avrupalı Türkler’e Konut Çağrısı Yapıldı!
Editör: Hasan Aker Gündem 12 Aralık 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Türkiye’deki en büyük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı olarak ön plana çıkan Emlak Konut GYO, Avrupa Emlak Buluşmaları isimli organizasyonun 2.ayağında da kendini gösterdi. 1-2 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen Almanya’nın Stuttgard ilçesindeki düzenlenen etkinliğe, 7-8 Aralık 2018 tarihlerinde Hollanda’nın Rotterdam’da düzenlenen etkinliğe katıldı. Yine 15 – 16 Aralık 2018 tarihinde Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenecek olan etkinliği de katılarak kendini gösterecek ve Türkiye’de konut almanın ne denli avantajlar getirdiğini dile getirecek.

Hedef 250.000 Ev

Avrasya Tüneli, Marmaray, Çanakkale Köprüsü, İstanbul Yeni Havaalanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kanal İstanbul gibi dev projelerin tamamının inşa edildiği ve bunların art arda gerçekleştirdiği Türkiye’nin geleceğe yönelik adımları çok güzel bir şekilde atılırken Emlak konut GYO, 3.8 Milyar TL ödenmiş sermayesi ve yine ulaşılan 22.3 Milyar TL’lik aktif toplamla birlikte 2023 yılında toplam 250.000 bağımsız bölüm vizyonu kapsamında çalışmalarını hızlı bir şekilde devam ettiriyor.

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli, Emlak Konut GYO olarak bundan 65 yıl önce de şuanda da planlı, nitelikli şehircilik anlayışlarını ön plana alarak halka yaşanabilir alanlar sunduklarını ve yine halkın ev sahibi yapılmaya devam edildiğini iletti. Günümüze kadar üretilen ve üretimi henüz devam eden tüm konuların 132.507 bağımsız bölümden oluştuğunu, bunların yanı sıra 48 okul, 1320 sınıf, 10 kreş, 10 sağlık kurumu, 30 camiinin de Emlak Konut GYO eseri olduğu dile getirildi.

Gurbetçilere Seslenildi!

Yurtdışında istihdam etmekte olan ve üreten vatandaşların Türkiye üzerinde yatırım yapmalarının gerekli olduğunu ülke ekonomisine destek olarak gurbetçilerin çok büyük önem arz ettiğini belirten Gedikli, Bunun için tüm gurbetçilere seslenerek Türkiye’de yatırım yapmaları gerektiğini iletti. İnançlarının tam olduğunu aktaran Gedikli, bu süreç boyunca Emlak Konut’un vizyonu kapsamında bulunan ilk hedefin küresel anlamda büyüme gösterip, faaliyetleri yaygınlaştırmak amacıyla yabancı yatırımcıları çekmek olduğunu söyledi. 15 yıldır devam eden istikrarlı büyüme grafiğini hala hız kesmeden 2023 yılına kadar büyüteceklerini ve bu yola taşıyacaklarını aktardı. Çok büyük kararlılıkla birlikte Türkiye için yeni değerler oluşturacaklarını ileten Gedikli bu şekilde cümlelerini noktaladı.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com