BİM KUMTEL 3'lü Ankastre Set İncelemesi

truck

21 Eylül 2018

BİM 21 Eylül 2018 tarihli Aktüel kataloğu yayınlandı. Katalogda en çok dikkat çeken ürün KUMTEL'in 3'lü Ankastre seti oldu. Tamamı siyah renkten oluşan ankastre setin içerisinde bir adet büyük fırın, bir adet ocak, bir adet de davlumbaz yer alıyor. 

Ankastre Fırın

Ankastre Fırın 57 litrelik iç hacme sahip. Bu sayede istediğinizi pişirebiliyorsunuz. Fırınım yetmiyor, küçük kalıyor gibi dertleriniz yok. 5-6 kişilik ailenin yemek veya kek / pasta ihtiyacını bile rahatlıkla çıkarabileceğiniz bu fırının ayarlanabilir termostatı bulunuyor. Fırınlarda artık klasik oldu. Bu özelliğin çok büyük bir artısı olmadığını söyleyebilirim. 3 programlı olarak gelen fırının yanında aynı zamanda 2 tane paslanmaz emaye tepsi hediye olarak gönderiliyor. Kolay temizlenebilir olması için kapak ve iç cam sökülüyor. Yani fırını temizleyemiyorum diye bir derdiniz artık olmuyor. Fırında iç aydınlatma lambası var. Kapağını açmadan pişip pişmediği noktasında fikir sahibi olabilirsiniz. 2000 W gücündeki bu fırın %40'a varan enerji tasarrufu yapmanıza da olanak tanımakta.

Ankastre Ocak 

Ankastre ocak ise 4 gözlü standart ocak tiplemesiyle birlikte geliyor. Görünüm açısından modern bir şekilde tasarlanan ocağın gaz açıp kapatma / çakmak bölümleri gri tonlarında dizayn edilmiş. Siyah ve bu renk muhteşem bir dekoru bir araya getirmiş diyebiliriz. Paslanmaz emaye gövdesi bulunan ocağın yine ızgaraları da aynı şekilde paslanmaz emayeden yapılmış. Ürün doğalgaz ayarlı olarak satılıyor fakat isterseniz LPG'de dönüştürülebiliyor. LPG ile kullanmak istiyorsanız, düzenleme teklifi yapmanız gerekmekte. 

Davlumbaz

Piramit şeklindeki davlumbazın sökülebilir 2 farklı alüminyum filtresi var. Bu filtreler sayesinde koku, duman, yağ gibi hiçbir şey mutfağınıza yayılmıyor. Anında Davlumbaz tarafından çekiliyor. Ön bölümde aydınlatma amaçlı lambası bulunan davlumbzın çekiş kapasitesi ise 450 metreküp olarak öne çıkıyor. Davlumbazda 2 tane 30 cm ayarlanabilir baca bulunurkeno 163 W güç yer alıyor. 

BİM KUMTEL 3

Bu söz konusu 3'lü KUMTEL Ankastre setin fiyatı 699,00 TL. Bu fırsat kaçmaz diyebilirim. Çünkü bu 3 ürünü bu fiyata bir daha herhangi bir yerde bulamazsınız. Ürünler için 2 yıl garanti de veriliyor. Peşin fiyatına 6 taksitde yapılıyor. 21 Eylül'den itibaren tüm BİM mağazalarında yer alacaklar. 

"BİM KUMTEL 3'lü Ankastre Set İncelemesi" Yorumlar

"BİM KUMTEL 3'lü Ankastre Set İncelemesi" Benzer Haberler


BİM KUMTEL 3’lü Ankastre Set İnceleme ve Yorumları

BİM KUMTEL 3’lü Ankastre Set İnceleme ve Yorumları

Ülkemizin en büyük market zincirleri arasında yer alan BİM her hafta tüketicinin talebi ve ihtiyaçları doğrultusunda farklı alanlardan pek çok ürünü temin ederek bizlerin beğenisine sunuyor. bu hafta yayınlanan BİM 18 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan ürünleri sizler için mercek altına alıyoruz…. BİM KUMTEL 3'lü Ankastre Set İncelemesi

ŞOK Kumtel Defne Mini Fırın İnceleme ve Yorumları

ŞOK Kumtel Defne Mini Fırın İnceleme ve Yorumları

Özellikle hanımların hoşuna gidecek ve işine yarayacak olan ürünlerin temini noktasında sıkı bir şekilde çalışan ŞOK mağazaları temin ettiği ürünlerin tanıtımını yapmış olduğu aktüel kataloglarına bir yenisini daha ekleyerek ŞOK 23 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğunu yayınladı.

ŞOK Kumtel Tam Boy Fırın İncelemesi

ŞOK Kumtel Tam Boy Fırın İncelemesi

BİM KUMTEL 3'lü Ankastre Set İncelemesi. 11 Temmuz 2018

Bim 10 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu - KUMTEL Set Üstü Ocak

Bim 10 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu - KUMTEL Set Üstü Ocak

10 Ağustos 2018. BİM KUMTEL 3'lü Ankastre Set İncelemesi

BİM KUMTEL 3'lü Ankastre Set İncelemesi

BİM KUMTEL 3'lü Ankastre Set İncelemesi

21 Eylül 2018. BİM KUMTEL 3'lü Ankastre Set İncelemesi