Ana Sayfa Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Murat SAY

Yayın Danışmanı / Editor in Chief

Vahap Ayzet

Editörler / Editors

Hasan AKER

hasanaker[ @ ] emlaktahaber.com

Melih SANCAK

melihsancak[ @ ] emlaktahaber.com

Nezaket DURU

nezaketduru[ @ ] emlaktahaber.com

Tuğba Karakuş

tugbakarakus [ @ ] emlaktahaber.com

Gece Editörü / Night Shift Editor

Eray YILDIRIM

erayyildirim [ @ ] emlaktahaber.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Hüseyin DEMİR

h.demir [ @ ] emlaktahaber.com

Reklam /  Advertise

Muzaffer ŞEN

reklam [ @ ] emlaktahaber.com

Adres / Address

Yıldıztabya Alibeyköy Caddesi Yıldız Plaza No:58

34346 Eyüp/İstanbul

Türkiye

İletişim / Contact

Tel: +90212 421 55 44

info[ @ ] emlaktahaber.com

Sistem Yönetimi / System Management

Yazılım / Software

WordPress

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

emlaktahaber.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

emlaktahaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2018 emlaktahaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları emlaktahaber.com’a aittir. emlaktahaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar emlaktahaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

emlaktahaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. emlaktahaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the emlaktahaber.com. However, sometimes the emlaktahaber.com uses third parties to process your information. emlaktahaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the emlaktahaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the emlaktahaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the emlaktahaber.com and its services. When you use emlaktahaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the emlaktahaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Bildirimler

www.emlaktahaber.com 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri [email protected] adresinden ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Tema Tasarım | Osgaka.com