İmtiyaz Sahibi / Owner

Ava Mühendislik İnternet Tek. ve Reklam San. Hizmetleri Adına

Murat SAY

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Vahap Ayzet - [email protected]

Haber Müdür Yrd. / Vice News Director

Hasan Aker - [email protected]

Editörler / Editors

Hasan Aker - [email protected]

Melih Sancak - [email protected]

Nezaket Duru - [email protected]

Tuğba Karakuş - [email protected]

Emine Nergiz - [email protected]

Meltem Kaya - [email protected]

Video Editörü / Video Editing

Hasan Aker - [email protected]

Yazılım ve Sistem Yönetimi

KZ MEDYA

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Hüseyin Demir

İletişim / Contact

Telefon : 0544 962 63 27

Adres : Yıldıztabya Alibeyköy Cd No:58 Eyüp/İstanbul

Genel E-Mail : [email protected]

Haberler ile ilgili, soru, görüş ve önerileriniz için: [email protected] Reklamlar ile ilgili, soru, görüş ve önerileriniz için: [email protected] Adres ve telefon bilgilerimiz için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yasal Bildirimler

Firmamıza ait olan emlaktahaber.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği "içerik sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz "uyar ve kaldır" prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyright 2015 emlaktahaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları emlaktahaber.com ’a aittir. emlaktahaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar emlaktahaber.com ’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak link (bağlantı) belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. emlaktahaber.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. emlaktahaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.