İmtiyaz Sahibi / Owner

Ava Mühendislik İnternet Tek. ve Reklam San. Hizmetleri

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Vahap Ayzet - vahap@emlaktahaber.com

Haber Müdür Yrd. / Vice News Director

Hasan Aker - hasan@emlaktahaber.com

Görsel Yönetmen / Art Director

Armağan Abanuz - armagan@emlaktahaber.com

Editörler / Editors

Hasan Aker - hasan@emlaktahaber.com

Melih Sancak - melih@emlaktahaber.com

Nezaket Duru - nezaket@emlaktahaber.com

Tuğba Karakuş - tugba@emlaktahaber.com

Emine Nergiz - emine@emlaktahaber.com

Meltem Kaya - meltem@emlaktahaber.com

Video Editörü / Video Editing

Hasan Aker - hasan@emlaktahaber.com

Yazılım ve Sistem Yönetimi

KZ MEDYA

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Hüseyin Demir

İletişim / Contact

Telefon : 0850 346 56 07

Adres : Yıldıztabya Alibeyköy Cd No:58 Eyüp/İstanbul

Genel E-Mail : info@emlaktahaber.com

Haberler ile ilgili, soru, görüş ve önerileriniz için: info@emlaktahaber.com Reklamlar ile ilgili, soru, görüş ve önerileriniz için: reklam@emlaktahaber.com Adres ve telefon bilgilerimiz için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yasal Bildirimler

Firmamıza ait olan emlaktahaber.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği "içerik sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz "uyar ve kaldır" prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@emlaktahaber.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyright 2015 emlaktahaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları emlaktahaber.com ’a aittir. emlaktahaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar emlaktahaber.com ’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak link (bağlantı) belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. emlaktahaber.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. emlaktahaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.