BİM Brother Dikiş Makinesi İncelemesi

BİM Brother Dikiş Makinesi İncelemesi

21 Eylül 2018

21 Eylül 2018 tarihli BİM Aktüel kataloğunda yer alan Brother markalı dikiş makinesi uygun fiyatıyla birlikte dikkat çekiyor. "Brother" "Dünyanın 1 Numaralı Dikiş Makinesi Markası" olduğunu iddia ediyor. Yine BİM'de kataloğuna bu sloganı eklemiş diyebiliriz. Japon Harikası olarak geçen Brother dikiş makinesi uygun fiyata satılmakta.

Üründe çok güzel bir şey hediye olarak geliyor. Oda Eğitim CD'si. Eğer dikiş konusunda profesyonel değilseniz bu eğitim CD'si dikiş hakkında size birçok yeni bilgi kazandıracaktır. Bu sayede çok daha güzel dikişler yapabilirsiniz.

Tam devirde çalışan ürün herhangi bir şekilde ısınma, kesilme, kapanma gibi durumlar meydana getirmeyecektir. Bu konuda Brother markası kendini defalarca kez kanıtlamış, 24 saat çalışmada bile tek bir ısınma olmadığı kanaatine varılmıştır. 

Dikiş makinelerinin yağlanması zordur. Brother markalı BİM 21 Eylül 2018 aktüel kataloğundaki bu ürünü yağlamak gerekmiyor. Yani açıp yağ koyup kapatmak gibi sorunlarınız yok. Ürün 14 farklı dikiş ve desen seçeneğine sahip. Bu hususta size çok büyük ölçüde yardımcı olacaktır. 

Üründe LED Aydınlatma da mevcut. Daha net görebilmeniz ve dikiş konusunda kusursuz bir iş çıkarmanız için bu LED aydınlatma gerekli diyebiliriz. 5 farklı adımda dikiş yapmanıza olanak tanıyan Brother dikiş makinesi peşin fiyatına Bonus, World ve Maximum kartlarla alabileceğiniz bir ürün. 550.00 TL karşılığında satılan bu dikiş makinesi 2 yıl boyunca garanti kapsamında yer alıyor.

BİM Brother Dikiş Makinesi İncelemesi

Eğer ihtiyacınız varsa, bu ürünü almanızı tavsiye ediyorum. Çünkü rakip dikiş makinelerine göre hem performans hem de fiyat açısından gerçekten kendini kanıtlayan bir ürün. İnternet üzerinden ürün hakkında yapılan yorumlara baktığımda da yine kötü bir yoruma rastlamadım. Bu da yine ürünü alabilmeniz için bir sebep diyebiliriz. Japon Harikası olarak geçen ve BİM'in katalogda dünyanın 1 numaralı dikiş makinesi markası diye yazdığı Brother dikiş makinesi bu kadar. Herhangi bir sorun sıkıntı olursa 2 yıl boyunca garanti kapsamında olduğunu da söyleyebilirim.

Etiketler : Aktüel