A101 SUNNY SNY – 581 Inox Aspiratör İncelemesi

A101 SUNNY SNY – 581 Inox Aspiratör İncelemesi
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 18 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

30 Ağustos 2018 tarihli A101 Aktüel kataloğu yayınlandı. Katalogda öne çıkan ürünler arasında SUNNY Markalı SNY – 581 modelindeki Inox Aspiratörde yer alıyor. 

Tasarım açısından mutfağınızda modern bir görünüm oluşturacak bu aspiratör beyaz renkte tasarlanmış ve ön bölümünde küçük bir alan siyah renkte belirlenmiş. Bu alanın üzerinde SUNNY logosu yer alıyor. Görünüm konusunda bizden 10/10 puan alan Aspiratörün gelin özelliklerine bakalım.

220 – 240 V Voltaj

Tüm aspiratörler gibi klasik olarak 220 – 240 V voltaj aralığında çalışan SUNNY SNY – 581 Inox Aspiratör çok fazla enerji tüketmemektedir. Tasarruf konusunda diğer aspiratörlerle kıyaslandığında çok daha önde gelen bu ürün, aldığı voltajı performans olarak hakkıyla vermekte olup, bu voltajı faturaya çok düşük miktarlar olarak yansıtmaktadır.

95 W Güç

95 Watt gücündeki bu söz konusu aspiratör, az önce bahsettiğimiz voltajı performansa çevirme noktasında kendini ön plana çıkarmaktadır. Yemeklerinizden çıkan buharları, yağ kızartırken çıkan yoğun buhar sonucu oluşan yağı ve özellikle ağır kokusu olan yemeklerin kokularını hiç acımadan çeken aspiratör, bu konuda size çok büyük oranda yardımcı olacaktır.

LED Aydınlatma 

1 adet 2 W’lık led aydınlatması bulunan ürün hem görünüş açısından kendini ön plana çıkrma adına hem de akşam vakitlerinde ocağı daha net görebilmeniz adına bu şekilde tasarlanmış. ürünün led lambasını yaktığınızda çok güzel bir görüntü meydana gelmektedir.

Çift Filtre

Çift filtre sayesinde ürün dayanıklılığı %100 oranda artış gösteriyor. Çoğu aspiratörde yer almayan bir özelliğin bu aspiratörde bulunması ve fiyatının da çok uygun olması gerçekten şaşırttı.

Garanti

Ürün firma kaynaklı meydana gelebilecek en ufak arızada bile garanti kapsamında yer alıyor. Direkt olarak değişim, bakım ve onarım yapılan üründe sorun meydana gelmesi de çok zor diyebiliriz.

A101 SUNNY SNY - 581 Inox Aspiratör İncelemesi

Fiyat

Sıkı durun şimdi. Ürünün fiyatını duyunca şaşıracaksınız. 99.95 TL’ye satılıyor. Bu kadar uygun fiyata bir aspiratör sahibi olabileceksiniz. Ürüne talep çok yoğun olacağından 30 Ağustos sabahı A101 açılır açılmaz ürünü almanız faydanıza olacaktır. Çünkü stoklarla sınırlı olduğundan hemen tükenebilir. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com