A101 Çift Mekanizmalı Stor Perde İncelemesi

A101 Çift Mekanizmalı Stor Perde İncelemesi
Editör: Vahap AYZET Aktüel 10 Eylül 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 20 Eylül 2018 tarihli Aktüel kataloğunda yer alan Çift mekanizmalı Brillant markalı stor perde özellikle hanımlar tarafından dikkatler dahilinde yer alan bir ürün. Katalogda ön planda duran bu söz konusu perde uygun fiyatıyla birlikte dikkat çekiyor.

Perdenin ölçülerine baktığımızda 150×200 cm ölçülerinde olması ön plana çıkıyor. Bu ölçüsü sayesinde evin herhangi bir penceresine rahatlıkla montajlayabilirsiniz. Eğer küçük gelirse, üründen 1 adet daha alıp yan yana takım yapabilirsiniz. Abes durmayacak, aksine takım halinde çok daha müthiş bir şekilde yerini alacaktır.

Perdeler, dekorasyonun en önemli noktalarından biridir. Tüm dekorasyonunuz kusursuz, hepsi biribirlye uyum içerisinde olsa dahi perde eğer uyumsuzsa göze batacak ve o tüm dekorasyonunuzu geri plana atacaktır. A101’de satılacak olan çift mekanizmalı stor perde de böyle bir durum yok. Sade beyaz renkte tasarlandığından dolayı dekor renginiz ne olursa olsun, dekor tarzınız ne olursa olsun fark etmeyecektir. Çok hoş bir şekilde dekorasyonunuza uyum sağlayacaktır.

A101 Çift Mekanizmalı Stor Perde İncelemesi

Diğer stor perdelerde olmayan güneşliği bulunan bu üründe örme tül kullanılmış. İki fonksiyonun bir arada olduğu çift mekanizmalı stor perde Brillant güvencesiyle birlikte geliyor. Perde sektöründe isim yapan ve çok güzel satışlar elde eden Brillant A101’e getireceği bu ürün için 69.95 TL istiyor. Aynı model aynı marka ürünü diğer satıcılar 80 TL’den başlayarak satarken, A101 çok uygun fiyatla müşterilerine ulaştırıyor. Eğer ihtiyacınız varsa almanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com