A101 Çocuk Oyuncakları İncelemesi

A101 Çocuk Oyuncakları İncelemesi
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 16 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 26 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda bir sayfanın neredeyse  yarısı çocuklar için oyuncaklara ayrılmış. Ucuz fiyata çok sayıda oyuncak bulunuyor. Gelin bakalım bu oyuncaklar hangileriymiş?

Oyuncak Sürtmeli Kamyon

En popüler oyuncaklardan biri olan sürtmeli oyuncaklardan kamyon A101’de 9.95 TL’ye satılıyor. Sağlam ve dayanıklı olan bu oyuncak çok sert bir darbe olmadığı sürece kırılmayacaktır. 

Oyuncak Sürtmeli Dönüşen Araba

Farklı şekle girebilen oyuncak sürtmeli dönüşen araba dış görünüş olarak çok güzel tasarlanmış. 9.95 TL fiyatı bulunan oyuncak sürtmeli dönüşen araba, çocuklar tarafından çok beğenilecek gibi duruyor.

Oyuncak Kurmalı Zıplayan Ördek

Kurmalı oyuncaklar yine çocuklarımız tarafından sevilen oyuncaklar arasında yer alıyor. Arkasında yer alan mini dişliler sayesinde çevirince zıplayan ördek A101’de 3.95 TL

Pepee Öykü Kitabı

Çocuğunuz kitap okumayı seviyor ya da sizin başında kitap okumanızı seviyorsa Pepee öykü kitabını tüm A101 mağazalarından 2.95 TL’ye satın alabilirsiniz. 

Pepee Eğitici Yapboz

Çocukların en sevdiği karakterlerden biri olan Pepee’nin yapbozu BİM’de sadece 4.95 TL. Yapbozların farklı düşünme yeteneği kazandırdığı bilimsel olarak kanıtlandı. Bu eğitici yapbozla başlayıp, git gide parça sayısını küçültüp artıran yapbozlara geçiş yapabilirsiniz. 

A101 Çocuk Oyuncakları İncelemesi

Oyuncak Sürtmeli İş Makineleri

Çocuğunuz iş makinelerini seviyor mu? İşte tam zamanı. A101 oyuncak reyonunda bu hafta 9.95 TL’ye iş makinesi de getiriyor. İster kamyon, ister araba, isterseniz iş makinesini aynı fiyata satın alabilirsiniz. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com