BİM Dijitsu Plus Vantilatör İncelemesi

BİM Dijitsu Plus Vantilatör İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 24 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

BİM 3 Ağustos 2018 aktüel kataloğu yayınlandı. Katalogda yer alan Dijitsu Plus Vantilatör dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Çünkü fiyatı rakipleriyle kıyaslandığında çok uygun bir şekilde kendini gösteriyor. Birden çok özelliği bulunan ve kullanan bireyin rahat etmesi için gerekli her şey yerleştirilen bu ürün 3 Ağustos tarihinden itibaren tüm BİM mağazalarında sınırlı sayıda satışa çıkarılacak. 

3 Farklı Hız Seçeneği

3 farklı hız seçeneğinin yer aldığı vantilatör yavaş, orta ve yüksek hızda çalışabiliyor. Bu hız seçeneklerini o anki durumunuza göre ayarlayabilirsiniz. Eğer rüzgardan rahatsız olan biriyseniz sadece serinlemek amaçlı alacaksanız yavaş hız seçeneği sizin için etkili olacaktır. Ne çok olsun ne az olsun diyorsanız normal, çok aşırı ısınmışsanız ve rüzgarıda seviyorsanız yüksek hızda çalıştırabilirsiniz. Cihaz her 3 hızda da performansı yüksek bir şekilde çalışmakta olup, sizi memnun edecektir.

40 cm Çap

40 cm çapıyla birlikte dönüşlerden elde ettiği havayı direkt serinlik olarak sizlere sunan vantilatör, Bu doğrultuda sizi memnun edecek olup, sıcak yaz günlerinde serinlemenize ve ısınızın yükselmesine engel olacaktır.

Sessiz Çalışma

Sessiz çalışma özelliğiyle birlikte ofiste kullanıyorsanız ve sesten rahatsız oluyorsanız dikkat dağılmasını engelleyen vantilatör, bunun yanı sıra sesten dolayı baş ağrısı yaşayanlar içinde büyük bir mucize. Çünkü tamamen sessiz çalışması sizin daha çok yoğunlaşmanıza sebep olacak, herhangi bir rahatsızlıktan direkt olarak engelleyecektir.

Düşük Elektrik Tüketimi 

Düşük elektrik tüketimi özelliği bulunan vantilatör, normal vantilatörlere kıyasla çok daha az enerji tükettiği için bu cihazı kullanmanız faturalarınızı çok kabartmayacaktır. Çoğu aile elektrik faturası çok gelir diye kullanmıyor. Fakat herhangi bir etkisi yok. 

60 Watt Güç 

60 wattlık gücü bulunan cihaz performans olarak yazının yukarısında da bahsettiğim gibi sizi asla yanıltmayacaktır. 40 cm çap ve 60 wattlık güçle çok güzel bir enerjiyle dönecek ve gerekli olan serinliği size sağlayacaktır. 

120 Dakika Zaman Ayarı 

Vantilatör 120 dakika zaman ayarlı olarak geliyor. Yani siz tercih ettiğiniz anda tuşundan zaman ayarını aktif ederek 120 dakikaya kadar ayarlama yapabilir ve otomatik kapanmasını sağlayabilirsiniz. Bu uyurken size çok lazım olacaktır. Sabaha kadar çalışmaması için uyumadan önce 1 saat programlamak mantıklı.

Aydınlatma Lambası

Çok yüksek aydınlık sağlamayan fakat akşamları en azından kitap okuyacak kadar aydınlatması bulunan ürünün, görünüş açısından da bu lambası size çok yarar sağlayacak ve akşamları ev dekorunuza katkı sağlayacaktır. 

BİM Dijitsu Plus Vantilatör İncelemesi

Fiyat

Ürün 3 Ağustos 2018 tarihinden itibaren tüm BİM mağazalarında yerini alacak. Fiyatı ise 65.00 TL olarak ön plana çıkıyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com