A101 Planet Katlanabilir Yaylı Yatak İnceleme ve Yorumları

A101 Planet Katlanabilir Yaylı Yatak İnceleme ve Yorumları
Editör: Mutlu Dinçer Aktüel 23 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Birbirinden farklı ve güzel ürünü büyük bir titizlik ile seçen ve her hafta yayınlamış olduğu aktüel kataloglarına ekleyen A101 mağazaları geride bıraktığımız günler içerisinde yayınlamış olduğu aktüel katalogları ile yine birbirinden özel ürünü bizlerin beğenisine sundu. Çocuklar için özel ürünlerden ev tekstili ürünlerine kadar pek çok alandan ürünün yer aldığı A101 31 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan ürünlerden bazılarını sizler için haberimizde detaylı bir şekilde inceliyoruz.

Planet Katlanabilir Yaylı Yatak

Evinizde yer alan yataklara ek olarak yatıya gelen misafirler için kullanabileceğiniz Planet Katlanabilir Yaylı Yatak ürünü adeta sizlerin imdadına koşuyor. Katlandığı zaman oldukça az yer kaplayan bir hale gelen Planet Katlanabilir Yaylı Yatak ürünü hem konforlu hem de kullanışlı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

Bonell Çelik Yay Sistemi

Planet Katlanabilir Yaylı Yatak ürünü Bonell çelik yay sistemi ile donatılmış olup yatan kişinin rahat ve sağlıklı bir uyku çekmesine imkan sağlıyor.

Darbe Emici Keçe Katman

Planet Katlanabilir Yaylı Yatak ürünü bünyesine gelebilecek herhangi bir darbeden dolayı zarar almaması açısından özel darbe emici keçe katmana sahiptir.

Açık Ölçüleri

A101 31 Mayıs 2018 tarihi itibari ile mağazalarından satın alabileceğiniz Planet Katlanabilir Yaylı Yatak ürününün açık hali tam olarak 90 cm x 190 cm net ölçülerine sahiptir.

A101 Planet Katlanabilir Yaylı Yatak İnceleme ve Yorumları

Kapalı Ölçüleri

Planet Katlanabilir Yaylı Yatak ürününü kullanım sonrasında katlayarak kapattığınız zaman tam olarak 90 cm x 66 cm x 41 cm net ölçülerine sahip oluyor.

Koltuk Özelliği

İhtiyaç halinde Planet Katlanabilir Yaylı Yatak ürününü üst kısımda yer alan görselde belirtildiği gibi koltuk olarak ta kullanabilirsiniz.

A101 31 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan Planet Katlanabilir Yaylı Yatak ürününe sadece 129,95 TL ödeyerek kredi kartına 6 taksit + 12 taksit seçeneği ile sahip olabilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com