Yunusoğlu İnşaat İzmir'de 2 Yeni Proje Altına İmza Atıyor!

Yunusoğlu İnşaat İzmir'de 2 Yeni Proje Altına İmza Atıyor!

2017 yılını yatırım yılı olarak ilan eden Yunusoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yunusoğlu, İzmir'de 2 yeni proje altına imza atıyor. Projelerden biri Güzelbahçe'de yükselirken diğeri ise Bayraklı'da inşa ediliyor.

İzmir'de çok sayıda gayrimenkul projesi geliştirerek ismini sabitlemiş olan Yunusoğlu İnşaat, 2017 yılının sonunda "Arma Gaziemir" projesiyle Narlıdere'de lüks villaların yer aldığı "Sahil Konakları" projesinin anahtarlarını alıcılarına teslim edecek.

2 projenin yoplam yatırım değerinin 100.000.000 TL olduğunu belirten Yunusoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Yunusoğlu, 2017 yılını yatırım yılı olarak ilan ettiklerinin altını çizdi. Yunusoğlu, Güzelbahçe üzerinde 100 adet daire ve 30 adet villaden meydana gelen 5 projeyi tek çatı altında toplayacaklarını belirtti. Bayraklı'da konut ve ofisten meydana gelen 35 kata sahip bir projenin de yapımına başlamayı hedeflediklerini kaydetti.

100 daire ve 30 villadan meydana gelen bir projeyi Güzelbahçe'de yükseltecek olduklarını kaydeden Yunusoğlu, tanıtımının gelecek günlerde yapılacağının altını çizdi. 200.000.000 TL yatırım değeriyle yükselecek olan projenin bölgede farkını ortaya çıkarması beklentiler dahilinde yer alıyor. 

Yunus Yunusoğlu, Bayraklı'da konut ve ofisin yer aldığı, 35 kata sahip çok özel ve güzel bir proje için kollarını sıvadıklarını da açıklamasına eklerken, 10 dönüme sahip alanda konumlandırılacak olan projeyide İzmir ile bir araya getirme arzularının var olduğunun altını çizdi.

İnşaat sektörüne ölü yatırım olarak bakanlardan çok büyük ölçüde rahatsız olduğunu belirten Yunusoğlu, Türkiye koşullarında inşaatın lokomotif sektör olarak ön plana çıktığını vurguladı. Tüm sektörleri çalıştıran ve onlara öncü olan sektörün inşaat olduğunu belirtti. İnşaat sektörünün önünün farklı boyutlarda açılabileceğine ses getiren Yunusoğlu, bugünlerde KDV'ler de düşüşün meydana geldiğini, yurtdışı satışlarda ise KDV'nin kaldırılmasının avantaj sağladığını vurguladı. Yani gayrimenkul sektörünün bu dahilde döviz getiren bir sektör olarak ön plana çıktığı noktasına dikkat edilebileceğini kamuoyuyla paylaştı. 

İzmir'e yapılan konut projeleriyle İzmir'in değeri her geçen gün artış gösteriyor. Bu çerçeve dahilinde modernliğin, lüksün merkezi olarak ön plana çıkmaya çok az bi zamanı kalan İzmir, İstanbul ile kulvar yarışına girdi. 

Etiketler : Konut Projeleri