TOKİ, Tuzla ve Pendik'te Yükseltecek Olduğu Projeler İçin Kollarını Sıvadı!

truck

Türkiye'nin konut sektöründe var olan ihtiyacını tam anlamıyla karşılama ve konut sektöründeki gelişimi destekleme konusunda en çok boy gösteren firma TOKİ, Tuzla ve Pendik'te üretecek olduğu yeni projeler için yeşil ışığı yaktı.

Türkiye'de yer alan konut ihtiyacını ve konut sektöründe gelişimi en üst planda üstlenen TOKİ, Tuzla ve Pendik projeleri için çalışmalarına resmen başladı. 2017 yılının Ocak ve Haziran aylarını kapsayan döneminde toplam olarak 35.172 konut üretimi yapan TOKİ, Dar gelirli vatandaşların konut sahibi olma arzusunu gerçekleştirmek için var gücüyle çalışmaktadır. Bu çalışmalar çerçevesinde Pendik ve Tuzla'da hayata geçirilecek olan projelerin çalışmaları başladı.

2016 yılında böyle bir projenin hayata geçeceğinden bahseden TOKİ, 2017 yılı Temmuz sonu itibarıyla çalışmalarına başladı. 54 farklı ilde konut üretimine büyük bir hızla devam eden TOKİ, İstanbul Anadolu Yakası'nda toplam olarak 5.000 konut altına imza atacak.

TOKİ'nin Tuzla'da yükseltecek olduğu söz konusu projesinde toplam olarak yer alacak konut sayısının 400 olması planlanıyor. TOKİ Tuzla ve Pendik projelerinin satışa çıkacak olduğu tarihleri belirlendiğinde Türkiye'nin en önde gelen emlak haberleri sitesi Emlaktahaber.com'da boy gösterecek.

TOKİ'den konut almak için belirli şartlar koşulmuş durumda. Projenin yer aldığı şehir ve ilçe sınırları içerisinde en az 1 yıldır oturuyor olmak bu konuda en önemli şart olarak ön plana çıkıyor. TOKİ'den daha önce konut sahibi olan hiçkimse, 2.konut sahibi olamıyor. 

"TOKİ, Tuzla ve Pendik'te Yükseltecek Olduğu Projeler İçin Kollarını Sıvadı!" Yorumlar

4 YORUM
 1. Zekeriya olcer 29 Ekim 2017 00:06

  Nereye basvurabiliriz bilgi verirseniz seviniyorum

 2. Ayşe ince 2 Ekim 2017 22:46

  Nerden baş vuruyor lar bilgi lütfen

 3. Gönül Gençalp 7 Eylül 2017 18:39

  Peşinatı dışında ara ödemeler varmı?

 4. Kübra celebi 23 Ağustos 2017 10:17

  Nereden başvurabiliriz bilgi verir misiniz

"TOKİ, Tuzla ve Pendik'te Yükseltecek Olduğu Projeler İçin Kollarını Sıvadı!" Benzer Haberler


Ondörtüç Pendik 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Ondörtüç Pendik 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

İnsay Yapı, Pendik üzerinde yükselttiği Ondörtüç Pendik projesinde bulunan bütün konutları 240 ay vadeyle satışa çıkartıyor. Öz sermayesi ve güvenilirliğiyle bilinmekte olan İnsay Yapı, Ondörtüç Pendik projesinde İş ve Garanti Bankasıyla çalışmakta.. TOKİ, Tuzla ve Pendik'te Yükseltecek Olduğu Projeler İçin Kollarını Sıvadı!

Ondörtüç Pendik'te Yüzeysel İnşaatın %60'ı Bitti!

Ondörtüç Pendik'te Yüzeysel İnşaatın %60'ı Bitti!

İnsay Yapı imzasıyla Pendik'te inşasına başlanan Ondörtüç Pendik'te, inşaat çalışmaları tüm hızıyla ilerlemekte. İnşaat çalışmalarının hızla sürmekte olduğu bu projede kaba inşaatın %60'ı bitmiş durumda.

Portre Pendik’ten Kaçırılmayacak Fırsat

Portre Pendik’ten Kaçırılmayacak Fırsat

TOKİ, Tuzla ve Pendik'te Yükseltecek Olduğu Projeler İçin Kollarını Sıvadı!. Portre Pendik yeni kampanyaları ile alıcılarına kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Pendik'te inşa edilen Portre Pendik yeni kampanyaları ile dikkateleri üzerine çekiyor. Detaylar haberimizde

Pendik Sahil Konakları yatırım yapmak isteyenleri çağrıyor!

Pendik Sahil Konakları yatırım yapmak isteyenleri çağrıyor!

Pendik Sahil Konakları yeni yatırımcılarını muhteşem kampanyalarla beklemeye devam ediyor.. TOKİ, Tuzla ve Pendik'te Yükseltecek Olduğu Projeler İçin Kollarını Sıvadı!

Kriya Time Tuzla’da 175 Bin Liraya Satılık Daire

Kriya Time Tuzla’da 175 Bin Liraya Satılık Daire

İstanbul Tuzla’da Satya Yapı tarafından hayata geçirilen Kriya Time Tuzla projesinde daireler, 175 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede 188 konut bulunuyor.

KİPTAŞ, Pendik Malazlar Arazisine Konut Yapıyor!

KİPTAŞ, Pendik Malazlar Arazisine Konut Yapıyor!

Pendik'te TEM bağlantı yolu üzerinde bulunan Malazlar Kibrit Fabrikası arazisine konut yapım izni çıkmadı. Şirket yetkilileri ise kat karşılığında araziyi KİPTAŞ'a teslim edecek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, KİPTAŞ'a 15 katlı konut için izin verdi.. TOKİ, Tuzla ve Pendik'te Yükseltecek Olduğu Projeler İçin Kollarını Sıvadı!

Propa Vista Projesi Kartal - Pendik - Tavşantepe Metrosuyla Değerleniyor!

Propa Vista Projesi Kartal - Pendik - Tavşantepe Metrosuyla Değerleniyor!

Kartal - Tavşantepe metro hattı, bölge üzerinde yer almakta olan projelere ilgiyi artırmış durumda. Kartal - Tavşantepe metro hattında bulunmakta olan Yakacık metro durağına 10 metre mesafede konumlanan Propa Vista projesi de konumu itibariyle konut yatırımı yapacak olanlar için en cazip projelerin en başında bulunuyor.

Ondörtüç Pendik'te Taksitler 240 Aya Kadar Uzatıldı!

Ondörtüç Pendik'te Taksitler 240 Aya Kadar Uzatıldı!

Cazip fiyat avantajlarıyla yatırımcısının karşısına çıkmış olan Ondörtüç Pendik üzerinden ev sahibi olmak isteyenler, artık 240 ay vadeyle ev sahibi olabiliyor. İnsay Yapı, Ondörtüç Pendik projesiyle orta gelir düzeyinde olan vatandaşların işini kolaylaştırmayı hedeflerine dahil etmiş durumda.