TOKİ Kayaşehir 18. Kısım ne zaman teslim edilecek?

TOKİ Kayaşehir 18. Kısım ne zaman teslim edilecek?
Editör: Vahap AYZET Toki Haberleri 13 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Birbirinden yeni konutlar inşa etmeye devam eden TOKİ en güzel projeleri ile gelmeye devam ediyor. Ev alacak durumu olmayan emekli ve çalışanlara özel ödene planları da çıkarmaya devam eden TOKİ bu sayede pek çok kişinin de genel tercihi oluyor.

 

İstanbul’da her geçen gün yükselen ev fiyatları pek çok kişinin kirada oturmasına neden olurken TOKİ ile bu durumun da tamamen ortadan kaldırılması amaçlanıyor. Kayaşehir bölgesini bayındır hale getiren ve bu  sayede de pek çok kişinin daha rahat ev sahibi olmasını sağlayan TOKİ, 18. etap projesi ile geliyor. İstanbul’un yeni yaşam merkezi olan Kayaşehir’de ev fiyatları da dikkatleri çekiyor.

 

Toki Kayaşehir 18. etap teslim tarihi ve fiyatları

 

Pek çok kişinin başvuruda bulunduğu TOKİ için çalışmalar da hızla artıyor. Kasım ayında teslim edilmesi planlanan 18. etap fiyatlarının da 178 bin liradan başladığı kaydediliyor.

 

Çocuk parkları, birbirinden yeni yaşam alanları ile herkesin beğenisini kazanacak olan TOKİ Kayaşehir bölgesi yeni projelerin de merkezi olmaya devam ediyor.

 

Kuraları devam eden TOKİ Kayaşehir konutları için 3 yıl boyunca İstanbul’da ikamet etmiş olmak ve aynı zamanda TOKİ’den daha önce hiç ev almamış olmak gerekiyor. Bu kriterleri taşıyanlar rahat bir şekilde ev sahibi olabiliyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com