Tefe Tüfe oranları Ekim 2016

Tefe Tüfe oranları Ekim 2016
Editör: Mutlu Dinçer Emlak Konut 17 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

2016 yılına ait kira bedellerinin hesaplanması adına tefe tüfe oranları da büyük önem arz ediyor. Bir çok kişi tarafından özellikle incelenen tefe tüfe oranları yükseliği ile de dikkat çekiyor. Ülkenin genel durumunun değişim göstermesinden dolayı artış göstermeye devam eden tefe tüfe oranları, pek çok kişi için farklı adımların da atılmasını isteyen yetkililer TÜİK huzurunda bu ayın tefe tüfe oranlarını açıklıyor.

 

Yatırımcılar için son derece önemli olan tefe tüfe oranları açıklanmasa da bu oranın 4,58’den yukarı olmaması bekleniyor. Bu oran ile birlikte yatırımcıların kolay adımlar atabilmesine olanak sağlayan yetkililer, bu yıl sonunda tefe tüfe oranlarınn tamamen düşeceğini düşünüyor.

 

Tefe tüfe ekim 2016

 

Bu yıl yaşanan darbe girişimi ile oldukça yüksek rakamlara ulaşan tefe tüfe oranları pek çok kişiyi de oldukça zorlamıştı. Bu anlamda büyük sorunlarla karşı karşıya kalan pek çok ev sahibi ve kiracı, ev değiştirmek ve daha küçük bir eve geçiş yaparak yeni adımların da atılmasına neden olmuştu.

 

Bu açıdan birbirinden yeni girişimlerin de sağlanmasına olanak tanıyan TÜİK’in, bu ay özellikle merakla beklenen tefe tüfe oranları için de ümit verici gelişmelerin açıklanması bekleniyor. Kısa sürede açıklanması beklenen tefe tüfe oranları ile birlikte kiralara da bu oranda zam yapılması bekleniyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com