ŞOK Remington Saç Kesme Makinesi ve Çift Başlıklı Tıraş Makinesi İncelemesi

ŞOK Remington Saç Kesme Makinesi ve Çift Başlıklı Tıraş Makinesi İncelemesi
Editör: Hasan Aker Aktüel 28 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

1 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğuna bakacak olursak genellikle karşımıza kişisel bakım ürünleri çıkıyor. Bu ürünlerden 2 tanesi ise saç kesme makinesi ve çift başlıklı tıraş makinesi olarak ön plana çıkıyor.

Saç Kesme Makinesi 

Titanyum kaplamalı bıçaklara sahip olan saç kesme makinesi 2 farklı ayarlanabilir tarak başlığı hediyesiyle birlikte geliyor. Bu taraklardan bir tanesi 16 mm, diğer ise 18 mm ölçülerinde. Tarak başlık kilitleme fonksiyonu bulunan saç kesme makinesinde otomatik olarak başlık kilitlendiği için tıraş anında herhangi bir şekilde çıkma, düşme gibi durumlar söz konusu olmuyor.

ŞOK Remington Saç Kesme Makinesi ve Çift Başlıklı Tıraş Makinesi İncelemesi

Ürünü isterseniz kablolu isterseniz de kablosuz olarak kullanabilirsiniz. Kablosuz kullanımda 40 dakikaya kadar çalışma süresi bulunan bu ürün 16 saat boyunca şarjda durması gerekiyor. 16 saatten sonra şarj fulleniyor. Berber tarağı, makas temizleme fırçasıyla birlikte gelen ürünün aynı zamanda yağ şişeside hediye olarak veriliyor. 3 yıl boyunca Remington garantisi altında bulunan bu ürün taşıma çantasıyla satılıyor. 89.90 TL’lik fiyatıyla ön plana çıkan saç kesme makinesi 6 taksite böldürülebiliyor.

Çift Başlıklı Tıraş Makinesi

Yine Remington tarafından üretilen çift başlığı bulunan tıraş makinesi şarjla değil 2 adet AA pille çalışmaktadır. 60 dakikaya kadar kullanım imkanı bulunan tıraş makinesinin pilleri değiştirilebiliyor. İsterseniz ek olarak pil şarj etme makinesi alarak her seferinde pil değiştirmekten kurtulabilirsiniz. ŞOK’da pil şarj etme cihazı satılmıyor. Farklı bir yerden bulmanız gerekiyor.

ŞOK Remington Saç Kesme Makinesi ve Çift Başlıklı Tıraş Makinesi İncelemesi

Kullanışlı olan bu çift başlıklı tıraş makinesi rahat bir şekilde tıraş olmanız için tasarlanmış. Ele tam oturan ve kullanım kolaylığı salayan bu makine seyahat kilidine sahip. Kuru ciltlerde uygulamanız gereken makine 2 yıl boyunca garanti kapsamında . 59.90 TL’ye satılıyor ve kredi kartına 6 taksit imkanı bulunuyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com