ŞOK Orta Sehpa İncelemesi

ŞOK Orta Sehpa İncelemesi
Editör: Vahap AYZET Aktüel 7 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

8 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğuna bakacak olursak ön plana çıkan ürünler arasında yer alan Orta Sehpa, özellikle kadınlardan gelen istekler doğrultusunda incelenecektir. Birçok mesaj aldık bu ürünle alakalı. Gelin bakalım neymiş ne değilmiş?

Ürün 90×45 cm ölçülerinde üretilmiş olup, 4 adet modern ayağa sahiptir. Ahşap görünümündeki bu ürünün yapım maddesi bilinmemekle birlikte fiyatı ise genel piyasaya kıyasla uygundur. 

Salonlarınızda veya oturma odalarınızda dekorasyon amaçlı kullanabileceğiniz bu üründen herhangi bir fonksiyonel özellik beklemeyin. Neden? Çünkü bu ürün süs amaçlıdır. Daha doğrusu bu ürün diyerekten ŞOK 8 Ağustos Aktüel Kataloğundaki ürünü kısıtlamak mantıksız olur. Orta sehpaların tamamının amacı dekorasyondur. Eğer kullanış istiyorsanız, farklı orta sehpalara bakmak durumunda kalabilirsiniz.

Fiyatına bakılarak, genel piyasayla kıyaslama altına aldık. Hemen hemen piyasayla aynı olan fiyatı, çok az bir miktarda uygun diyebiliriz. Tasarruf yapıyor ve kaliteli bir ürün arıyorsanız farklı ürünlere bakmadan bu orta sehpa tercihinde bulunabilir.

ŞOK, mobilya konusunda her zaman kaliteli ürünler getirdi. Yani herhangi bir sıkıntı veya sorundan yana tarafımıza bir bildiri yapılmadı. Aksine ŞOK mobilyaları övülmeye başlandı. Bu yüzden bizde bu ürünün kaliteli olacağı yönünde şüphemizin olmadığını söylemek durumundayız.

Ürün 8 Ağustos 2018 tarihiyle birlikte ŞOK mağazalarında yer alacak. Fakat şöyle bir durum var. Aktüel ürünler ŞOK mağazalarına sınırlı sayıda gelmektedir. Sınırlı sayıda geldiği için de hemen tükenme gibi sorunsallar meydana geliyor. Bu yüzden ŞOK mağazalarına ne kadar erken giderseniz, bu ürünü tükenmeden satın alabilirsiniz. 

Öyle ki 2 hafta önce televizyon almak için 10’da olduğum ŞOK mağazasında TV’nin tükendiğini gördüm. Bunda da aynı durum meydana gelebilir.

(FOTOĞRAF TEMSİLİDİR)

ŞOK Orta Sehpa İncelemesi

Gel gelelim ürünün fiyatına. Ürün 69.90 TL karşılığında satılıyor. Aynı zamanda kredi kartına da 6 taksit yapılıyor. 11.65 TL ödeyerek sahip olacağınız bu ürün elden taksit yapılmıyor. Bu yüzden kredi kartı şart. Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com