ŞOK Fantom Speedy Dik Süpürge Du2000 İnceleme ve Yorumları

ŞOK Fantom Speedy Dik Süpürge Du2000 İnceleme ve Yorumları
Editör: Melih SANCAK Aktüel 14 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Tüketici memnuniyeti konusunu bir hayli önemseyen ŞOK mağazaları bu yüksek memnuniyet seviyesini daimi olarak en üst seviyelerde tutmak için her hafta yayınlamış olduğu Aktüel Kataloglarına bir yenisini daha ekleyerek ŞOK 16 Mayıs 2018 Aktüel Kataloglarını yayınladı. Yine hanımları sevindiren ürünlerin yer aldığı ŞOK 16 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan Fantom Speedy Dik Süpürge Du2000 ürünü hakkında tüm detayları siz değerli Emlakta Haber takipçileri için mercek altına alıyoruz.

Fantom Speedy Dik Süpürge Du2000

Hanımların büyük temizlik günlerinde kullanırken fazlasıyla yorulduğu büyük elektrikli süpürgelere kıyasla çok daha küçük boyutlara ve çok daha kolay kullanıma sahip olan Fantom Speedy Dik Süpürge Du2000 ufak tefek temizlik işlerinde hanımların yeni gözdesi olacak. Fantom Speedy Dik Süpürge Du2000 ürünü hakkında merak edilen tüm özellikleri alt kısımda sıralayalım.

Kablo Sarma Aparatı

Fantom Speedy Dik Süpürge Du2000 ile yapacağınız küçük çaplı temizliklerin ardından kolay bir şekilde toplayıp kaldırabilmeniz ve kablo karmaşası içinde kaybolmamanız için ürünün üzerinde kablo sarma aparatı yer almaktadır.

500 W Emiş Gücü

Küçük çaplı temizlikler için kullanabileceğiniz Fantom Speedy Dik Süpürge Du2000 üzerinde 500 w emiş gücüne sahip bir motor yer almaktadır. Bu sayede küçük boyuna rağmen büyük işler çıkarıyor.

Duvara Monte Edilebilir

Zaten küçük bir dış yapıya sahip olan Fantom Speedy Dik Süpürge Du2000 ile yapacağınız temizliklerin ardından ürünü toplayıp evin bir köşesinde duvara asarak kendinize daha çok kullanım alanı açabilirsiniz.

ŞOK Fantom Speedy Dik Süpürge Du2000 İnceleme ve Yorumları

Anti Bakteriyel Toz Torbası

Yerlerden emdiği kirleri ve tozları anti bakteriyel özelliğe sahip toz torbasına hapseden Fantom Speedy Dik Süpürge Du2000 bu sayede tozların ve mikropların dışarı çıkmasını engelliyor.

1 Litre Toz Haznesi

Küçük boyuna rağmen büyük işler çıkaran Fantom Speedy Dik Süpürge Du2000 tek seferde uzun süreli temizlikler yapabilmeniz için 1 litre iç hacme sahip toz haznesine sahiptir.

CE Sertifikası

Fantom Speedy Dik Süpürge Du2000 ürünü kalitesini tescillemek adına CE sertifikasına sahiptir.

3 yıllık Fantom garantisi altında olan Fantom Speedy Dik Süpürge Du2000 ürününe kredi kartlarına 6 taksit imkânı ile sadece 89,90 TL ödeyerek ŞOK mağazalarında sahip olabilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com