ŞOK Dijitsu Vantilatör İncelemesi

ŞOK Dijitsu Vantilatör İncelemesi
Editör: Hasan Aker Aktüel 12 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK’a 13 Haziran 2018 itibarıyla gelecek olan Dijitsu Vantilatör 79.90 TL fiyatıyla ön plana çıkıyor. Sıcak yaz günlerinin gelmesiyle evlerde, ofislerde artık oturulmamaya başlandı. ŞOK’da bu duruma hemen vantilatör satışını aktüel ürünler listesine alarak destek veriyor.

Dilerseniz ŞOK Dijitsu Vantilatör incelemesine başlayalım.

16 inçlik yani 40 cm’lik alanı bulunan Dijitsu Vantilatör, 45 W motor gücüyle birlikte sıcak yaz günlerinde güç konusunda çok yeterli duruyor. Manuel olarak ayarlanabilen 3 farklı hız seçeneğiyle gelen Dijitsu Vantilatör 2 yıl boyunca garantili.

Ürün, beyaz renkte geliyor. Kalite konusunda çok iyi veya çok kötü diyemem. Fakat işinizi görecek, fiyatına göre performansı yüksek bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Ürünün en çarpıcı özelliklerinden biri ise sessiz çalışma. Şok ürünün sessiz çalıştığını ve rahatsız etmediğini özellikleri arasına eklemiş. Eğer vantilatör sesinden rahatsız olan biriyseniz, bu sessiz çalışma özelliği tam da sizler için. 

145 cm boyundaki Vantilatör, yükseklik açısından da standartlar çerçvesinde. Ne çok yüksek, ne de çok alçak olan vantilatör bir çocuk boyunda. 120 dklık zaman ayarı bulunan vantilatörü gece saatlerinde uyumadan önce açıp zamanlamaya bırakırsanız, kendini otomatik olarak kapatacaktır.

ŞOK Dijitsu Vantilatör İncelemesi

Kolay bir şekilde kurulumu olan vantilatör, metal ızgarayla geliyor. Yapmanız gerkeen tek şey gerekli parçaları birbirine eklemek Kullanım kılavuzunda nasıl montajlayacağınız en ince ayrıntısına kadar yazdığı için bu konuda herhangi bir sorun yaşamayacağınızı söyleyebiliriz. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com