ŞOK Cem Kozmo Tava – Tencere İncelemesi

ŞOK Cem Kozmo Tava –  Tencere İncelemesi
Editör: Mutlu Dinçer Aktüel 28 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

29 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğunda “CEM” markası altında 1 adet tava, bir adet karnıyarık tenceresi, 1 adetde derin tencere yer alıyor. Kalitesine göre düşük fiyatlara satılan bu tencereler fiyatlarından dolayı ilgi topluyor. Hanımlar tarafından merak ediliyor.

Cem markalı Kozmo Tava 26 cm’lik bir tava olarak öne çıkıyor. Lila tutma kolu bulunan kozmo tava, granit görünümünde siyah – kahverengi karışımı bir gövdeye sahip. İç bölümü teflon özelliğindeki kozmo tava bu sayede yapışma gibi durumlarla karşılaşmanızın önüne geçiyor. 26 cm’lik alanıyla birlikte 24.90 TL’ye satılıyor. 

ŞOK Cem Kozmo Tava -  Tencere İncelemesi

Diğer ürün ise yine Cem markalı Kozmo Karnıyarık Tenceresi olarak öne çıkıyor. 49.90 TL’ye satılan bu söz konusu tencere tavayla aynı şekilde 26 cm ölçüye sahip. Alt bölümü granit görünümünde olan cam kapaklı tencerenin tüm tutma kolları lila renkte. Yan taraflarında 2 tane, üst tarafında ise 1 tane tutma kolu yer alıyor. Üst taraftaki tencereden bağımsız kapakla ilgili. 6 taksitle alabileceğiniz bu ürüne aylık 8.32 TL ödeme yapacaksınız.

ŞOK Cem Kozmo Tava -  Tencere İncelemesi

Kozmo Derin Tencere ise diğerlerinden 2 cm daha küçük. Derinlemesine imal edilen bu tencere makarna gibi yemekler yaparken ihtiyacınızı giderecektir. 49.90 TL fiyatla satılan kozmo derin tencereyi de 6 taksitle alabiliyorsunuz. 8.32 TL aylık ödemeniz çıkacaktır.

ŞOK Cem Kozmo Tava -  Tencere İncelemesi

Fiyatları, görünümleri ve sunduğu kalitelere bakılacak olursa ürünleri almanızı tavsiye ediyorum. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com