ŞOK Blender Seti İncelemesi

ŞOK Blender Seti İncelemesi

1 Ağustos 2018

ŞOK 1 Ağustos 2018 tarihli Aktüel kataloğunda yer alan King markalı Blender seti özellikle kadınlar tarafından sıkça araştırılan ürünlerden birisi. 

Üründe en çok dikkat çeken şey, tam 4 yıl garantili olması. Biliyorsunuz ki teknolojik ürünlerde 4 yıllık garanti pek mümkün olmuyor. Fakat "King" ürettiği bu ürüne çok güveniyor. Bu yüzden de 4 yıl boyunca firma garantisi altında diyerek güvence veriyor. Oluşacak herhangi bir firma kaynaklı problemde direkt olarak garanti kapsamında onarım veya değişim hizmeti verilmektedir. 

1.5 Litrelik doğrama haznesi bulunan Blender seti daha önce 2-5 Haziran 2018 tarihleri arasında yine ŞOK mağazalarına gelmişti. Bu yüksek doğrama haznesi sayesinde yiyeceklerinizi tek parçada doğrayıp işinizi halledebilir, tekrar tekrar açıp kapatmak zorunda kalmazsınız. 

2 farklı hız seçeneği bulunan ürünü yiyeceklerin katılığına göre değiştirebilirsiniz. Yumuşak, yani kolay doğranabilen yiyecekler için yavaş modda doğrama veya rendeleme yaparken, sert yiyecekler için ise hızlı modda doğrama ya da rendeleme yapmak durumundasınız. Bu şekilde hafif yiyeceklerinizin bozulmasını, sert yiyeceklerinizin ise saatlerce doğranmasını beklemek durumunda kalmıyorsunuz.

Üründe 2 farklı disk bulunmakta. Bu disklerden bir tanesi doğrama için kullanılırken diğeri ise direkt olarak rendeleme işlemlerinizde size yardımcı oluyor. Bu diskler için ek bir ücret talep edilmiyor, ürünün yanında hediye olarak geliyor.

ŞOK Blender Seti İncelemesi

Paslanmaz çelikten yapılan ısıya dayanıklı olan el blender ucu ve yine çırpıcı da ürünün yanında gelen diğer ekler olarak ön plana çıkıyor. 1100 Watt gücündeki bu ürün 4 yıl boyunca garanti kapsamında tutuluyor. Fiyatı ise 129.90 TL. Aynı zamanda ürünü kredi kartına 6 taksit imkanıyla satın alabiliyorsunuz. 

Etiketler : Aktüel