ŞOK Bay Bayan Spor Ayakkabı İncelemesi

ŞOK Bay Bayan Spor Ayakkabı İncelemesi
Editör: Tuğba Karakuş Aktüel 26 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK Bay Spor Ayakkabı ve Bayan Spor Ayakkabısı 28 Temmuz 2018 tarihli ŞOK Aktüelinde yer alıyor. Her hafta birçok ihtiyaca yönelik uygun fiyatlı ürünler getiren ŞOK, bu haftada spor ayakkabı getiriyor. 

Kalite konusuna bu ayakkabılar üzerinden girmem doğru olmaz. Çünkü marka belirtilmediği için herhangi bir şey diyemeyeceğim. Fakat daha önceleri ŞOK’a gelen spor ayakkabıları göz önüne alırsak ne çok kaliteli ne de çok kalitesiz diyebilirim. Eğer sakin bir yaşamınız varsa ve ayakkabı kullanımınız fazla değilse yıllarca giyebileceğiniz bir ayakkabı diyebiliriz. Fakat hareketli bir yaşamnız varsa 5-6 ay boyunca giyersiniz. 

Garanti verilmeyen ayakkabıda meydana gelecek herhangi bir sorunda değişim yapılmayacaktır. Bu yüzden ayakkabıyı alırken dikkatli bir şekilde incelemenizi tavsiye ediyoruz. 

Bay spor ayakkabı 35 numaradan 44 numaraya kadar uzanan numara seçenekleriyle bayan spor ayakkabı ise 35 numaradan 45 numaraya kadar uzanan numara seçenekleriyle birlikte geliyor. Bundan dolayı numara bulamadım, ayağıma büyük oluyor, küçük oluyor dertleriniz yok.

Ürünler sınırlı sayıda geldiğinden dolayı hemen tükenme riski var. Bu sebepten dolayı28 Temmuz sabahı erken saatlerde herhangi bir ŞOK mağazasına giderek almanızda fayda var. 

ŞOK Bay Bayan Spor Ayakkabı İncelemesi

Fiyatlara değinecek olursak Bay Spor Ayakkabı 29.90 TL, Bayan spor ayakkabı da yine aynı şekilde 29.90 TL’ye satılıyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com