ŞOK Baskül İncelemesi

ŞOK Baskül İncelemesi
Editör: Mutlu Dinçer Aktüel 25 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

27 Haziran 2018 ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan Baskül, uzun zamandır ŞOK’a gelmeyen ürünler arasındaydı ve 27 Haziran tarihinden itibaren tekrardan kendini göstermeye başlayacak.

Kilonuzu tartmayı seviyor ve sık sık tartılan form durumunuzu kontrol eden biriyseniz basküller sizin vazgeçilmez ürünlerinizdir. Fakat bildiğiniz üzere basküller çok sık kullanıldığında belirli sorunlar ortaya çıkarabiliyor. Ne gibi? En büyük sorun kalibrasyon. Öyle ki, kalibrasyon sıkıntısı olan basküllerde sağ tarafa bastığınızda farklı, sol tarafa bastığınızda farklı, öne bastığınızda, arkaya bastığınızda, ortaya bastığınızda tamamen birbirinden farklı sonuçlar alırsınız. Bu sorun da sizi yanıltır ve gereğinden fazla kilolu ya da zayıf gösterir. Buda ciddi moral bozukluklarına vesile olabilir.

Fakat 27 Haziran 2018 Kataloğundaki Baskül böyle sıkıntılar ortaya çıkarmıyor. Çünkü baskülün kendinden kalibrasyon ayarı bulunmakta. Herhangi bir bozulma, arızalanma ve kullanım süresinden dolayı meydana cihaz kaynaklı sapıtmalar gelmesin diye kalibrasyon ayarı konulmuş.

Çok kiloluysanız, bu baskül beni tartar mı? Bozulur mu? Diye aklınızda soru işareti kalmasın. Çünkü baskül tam 130 kg ağırlığa kadar rahatlıkla tartabilmektedir. 130 kg’dan sonraya garanti yok. Aynı zamanda baskülün dış görünüşü de çok modern. Evlerinizde dolaba saklayacağınız bir cihaz değilde, ortada dursa bile dekorasyona uyum sağlayacak bir cihaz olarak ön plana çıkıyor.

Bahsi geçen Baskülün ŞOK 27 Haziran 2018 aktüelindeki fiyatı ise 17.90 TL.

ŞOK Baskül İncelemesi

Editör Yorumu:

İhtiyacım olsaydı cihazı alırdım. Çünkü fiyatı uygun ve verdiği performans ortada.Çok kaliteli diyemem, çünkü kullanmadım fakat ŞOK’a gelen basküllerden henüz tarafımıza bir şikayet gelmedi. Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • Mustafa Hamurcu :

    7 Mayıs 2018-17:07

    Ürün için aklımızda takılan sorular var ama muhatap yok iletişim bilgileri verilmemiş bu yüzden güven vermedi

  • Erhan KARACA :

    8 Mayıs 2018-11:05

    Kendim arıtmacıyım kafanıza takılan bir şey varsa yanıtlayabilirim

Tema Tasarım | Osgaka.com