ŞOK Axen 49” Full HD Uydu Alıcılı LED TV İncelemesi

ŞOK Axen 49” Full HD Uydu Alıcılı LED TV İncelemesi
Editör: Tuğba Karakuş Aktüel 28 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Her zaman kendini daha da geliştirmek amacı ile faaliyetlerine devam eden ŞOK market zinciri ülkenin en büyük market zincirleri arasında ilk sıraya oturmak için sıkı bir şekilde çalışmaktadır. Bu çalışmalar kapsamında tüketicilerin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda farklı alanlardan onlarca ürün temin ederek müşterilerin beğenisine sunuyor. Satışa sunacağı tarihten bir süre önce aktüel katalogları ile bu ürünleri duyuran ŞOK 2 Haziran 2018 Aktüel Kataloğunu yayınladı.

Axen 49” Full HD Uydu Alıcılı LED TV

Ekran

124 cm ekran genişliğine sahip olan Axen 49” Full HD Uydu Alıcılı LED TV ürünü tam olarak 1920 x 1080 ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu değer Full HD ekran olduğu anlamına gelirken diğer yandan Axen 49” Full HD Uydu Alıcılı LED TV 400 Hz ekran yenileme hızına sahiptir.

Ses Sistemi

Axen 49” Full HD Uydu Alıcılı LED TV ürünü daha gerçekçi, daha net ve temiz bir ses iletimi yapabilmek için 2 x 8 watt stereo hoparlör sistemine sahiptir.

HDMI Girişi

Axen 49” Full HD Uydu Alıcılı LED TV ürünü taşınabilir depolama birimleri ile HDMI görüntü aktarımı yapabilen diğer cihazlar ile kolay bir şekilde bağlanabilmek için 2 adet HDMI girişine sahiptir.

ŞOK Axen 49” Full HD Uydu Alıcılı LED TV İncelemesi

USB Girişi

Taşınabilir depolama birimlerinizi bağlayarak video ve film gibi medyaları oynatabilmenize imkan sağlayan bir adet USB girişi de Axen 49” Full HD Uydu Alıcılı LED TV ürününün arka kısmında yer almaktadır.

Garanti

ŞOK 2 Haziran 2018 Aktüel Kataloğunda yer alan Axen 49” Full HD Uydu Alıcılı LED TV ürününü satın aldığınız günden itibaren geçerli olan 2 yıllık bir garanti süresi bulunmaktadır.

Axen 49” Full HD Uydu Alıcılı LED TV ürününe siz de kredi kartlarına 6 taksit imkânı ile sadece 1399,00 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

 Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • Önder albak :

    1 Haziran 2018-04:28

    Toshıba japon ürünü değil mi. Nerden vestel garantisinde oluyor. Bunu açıklar mısınız

  • Önder albak :

    1 Haziran 2018-04:29

    Axses karta taksit yok mu

Tema Tasarım | Osgaka.com