ŞOK Akülü Araba İncelemesi ve Yorumlar

ŞOK Akülü Araba İncelemesi ve Yorumlar
Editör: Nezaket DURU Aktüel 26 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Haziran ayının son ŞOK aktüel kataloğu olarak ön plana çıkan 30 Haziran 2018 kataloğundaki Champion 6V Akülü Araba, 3 Temmuz’a kadar ŞOK aktüel raflarında yer alacak. 

Max. Kapasite

Ürün 35 kilograma kadar rahatlıkla taşımakta olup, 35 kilogramdan sonrasına garanti vermiyor. Yani 36 kilogram ağırlığında bir çocuk bile akülü arabayı bozabilir. Bu yüzden kiloya dikkat ederek almalısınız. 

Hız

Saatte 3.5 km hız yapabilen cihaz, ayak gazdan çekildiği saniye otomatik frenleme yapmakta ve olası bir kaza durumunu engellemektedir. Yavaş gitmesi, çocuklarınızın sağlığı açısından güvenli. 3.5 km hıza yürüyerek bile rahatlıkla yetişebilirsiniz. Eğer çocuğunuz akülü araba konusunda çok ısrarcıysa, almanızı tavsiye ediyorum.

Güvenlik

Cihaz aşırı ısındığı takdirde, devre kontrol sistemi devreye giriyor ve kendini otomatik olarak kapatıyor. Bu sayede herhangi bir patlama ya da bozulma durumu meydana gelmiyor. Yeterli ısıya ulaşılınca cihaz tekrardan kullanılabiliyor.

Şarj

Akülü arabanın şarj meselesi çok kolay. Akü üzerinde yer alan şarj aparatı ile rahatlıkla aracı şarj edebiliyorsunuz. Zorlanmadan şarj etmek, sizi bıktırmayacağı için çocuğunuzun oyun zamanlarından kısmayacak ya da akülü arabaya binmesini engellemeyeceksinizdir.

Ek Özellikler

Akıllı anahtar sistemi cihazda bulunuyor. Bu sistem tamamen ışıklı ve dikkat çekici. Aynı zamanda cihazın ön kaputu açılabiliyor. Bu sayede çocuğunuz kendini daha profesyonel bir şoför gibi hissedecek. İleri ve geri vitesleri bulunuyor. Aynı zamanda cihaz hareket ettiğinde otomatik olarak yanan farları bulunuyor ve son olarak hareketli aynalar mevcut.

Garanti

Cihazı aldığınız günden itibaren 2 yıl boyunca garantisi devam ediyor. Pilsan markalı bu akülü araba herhangi bir firma kaynaklı sorunda hemen garanti kapsamına alınmakta. Bundan yana sıkıntınız olmasın.

Fiyat

30 Haziran 2018 – 3 Temmuz 2018 tarihleri arasında tüm ŞOK mağazalarında bulabileceğiniz Champion 6V Akülü Araba’nın fiyatı 349.00 TL olarak belirlenmiş durumda. Aynı zamanda kredi kartına 6 taksit imkanı bulunuyor. Taksitler ise 58,17 TL olarak ödeniyor. 

ŞOK Akülü Araba İncelemesi ve Yorumlar

Yorumlar

ŞOK’a daha önce gelen akülü arabalar herhangi bir olumsuz yorum almamış, aksine sevilen bir oyuncak diyebilirim. Çünkü yorumlara göz attığımda genel olarak teşekkür ve kalite övmesi mevcut.Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com