ŞOK Ahşap Bahçe Oturma Grubu İncelemesi ve Yorumlar

ŞOK Ahşap Bahçe Oturma Grubu İncelemesi ve Yorumlar
Editör: Nezaket DURU Aktüel 2 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK 4 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer alan tamamı akasya ağacından yapılan ahşap bahçe oturma grubu fiyatı tuzlu olsa da, yine piyasaya göre ucuz bir miktara satılıyor. Çünkü bu kalite ve işçilikte bir ürüne çok daha yüksek fiyatlara sahip olabiliyorsunuz. Her kesimden her bütçeye hitap eden ŞOK Aktüelinde yer alan Ahşap Bahçe Oturma Grubunun incelemesine geçelim.

Akasya Ağacı

Mobilyalarda kullanılan en kaliteli ağaçlardan biri olarak ön plana çıkan akasya ağacından yapılan bu ürün, gerek hissiyatı, gerek sağlamlığı ve yağmur geçirgenliği açısından mükemmel bir şekilde kendini gösteriyor. Akasya ağacı hiçbir şekilde kokma, küflenme, yıpranma, şişme gibi özelliklerle durduğu yerde karşılaşmaz. Bunlarla karşılaşması için dışarıdan müdahale edilmesi ve çok hor kullanılması gerekmektedir.

Takımın İçeriği

Takımda 1 adet 2 kişilik koltuk, 2 adet de tek kişilik koltuk yer alıyor. Aynı zamanda bir adetde orta sehpası bulunan takımın görünümü çok klasik tarzda. Yani koltuklar ve orta sehpanın tamamen aynı maddeden yapılması ve ara ölçülerin bile eşit olması, bahçenizi ya da balkonunuzu çok muhteşem bir hale getirecektir. 

Ücretsiz Teslimat

Ürün en geç 10 iş günü içerisinde tarafınıza ücretsiz bir şekilde teslim edilecektir. Fakat teslimatın içerisinde montaj bulunmuyor. Bu bir sorun değil. Çünkü ürünün montajı çok kolay. Kolay kurulumu sayesinde sadece 10 dakika içerisinde eliniz yavaşsa 30 dakikada tamamen kurup, kullanmaya başlayabilirsiniz.

ŞOK Ahşap Bahçe Oturma Grubu İncelemesi ve Yorumlar

Fiyat

Ürünün fiyatı 4 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda 2.499 TL olarak kendini gösteriyor. Aynı zamanda kredi kartına yapılacak olan 6 taksitle ürün aylık 416.0 TL olarak satın alınabiliyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com