ŞOK 4 Bıçaklı Rende Seti İncelemesi

ŞOK 4 Bıçaklı Rende Seti İncelemesi
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 11 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Merakla beklenen 15 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Katalogda yer alan 4 bıçaklı rende, tarafımıza incelenmesi yönünde en çok talep gönderilen bu ürün Sinbo kalitesiyle birlikte çok uygun fiyata ŞOK mağazalarına geliyor.

Paslanmaz Çelik Bıçaklar

Rendeler belirli bir kullanımdan sonra körelme, paslanma ve soyulma gibi durumlarla karşı karşıya kalabiliyorlar. Fakat 4 bıçaklı rende setinde böyle bir durum yok. Çünkü tüm bıçaklar paslanmaz çelikten imal edilmiş. Bu sayede su kalıntısından dolayı veya herhangi bir sebepten hiçbir şekilde körelme ve paslanma meydana gelmeyecek, hala ilk günki gibi her zaman kesim, doğrama işlemleri yapmanıza olanak tanıyacaktır.

Saklama Yuvaları

Tüm bıçaklar için ana gövde üzerinde saklama yuvaları yer alıyor. Bu sayede hem görünüş olarak hem de kullanış olarak rahatlık elde ediyorsunuz. Saklama yuvaları sayesinde elinizi kolunuzu parmağınızı kestirmenizde artık tarih oluyor.

Parmak Koruyucu Yiyecek Tutucu

Rendelerde en çok meydana gelen sorun, herhangi bir şey rendelerken yanlışlıkla parmağımızı bıçağa değdirmemiz ve ufak çaplı kesilmesi olarak kendini gösteriyor. Fakat bu üründe yiyecek tutucu bulunduğu için parmağınızın rendenin bıçak bölümüne denk gelmesinin hiçbir şekilde ihtimali bulunmuyor. 

Çıkarılabilir ve Kolay Temizlenebilir

Özellikle kaşar rendeledikten sonra rendelerin temizlenmesi tam bir işkence olabiliyordu. Fakat bu rendede böyle bir durum yok. Çıkarılabilir, kolay temizlenebilir özelliği sayesinde ne rendelerseniz rendeleyin sanki tabak yıkıyormuş gibi yıkanacak ve kolayca temizlenecektir.

ŞOK 4 Bıçaklı Rende Seti İncelemesi

Fiyat

ŞOK 15 Ağustos 2018 aktüel kataloğunda yer alan bu söz konusu Sinbo markalı 4 bıçaklı rende seti, 29.90 TL’ye satılıyor. Alınır mı? Alınmaz mı? derseniz bu soruya cevabımız: “İhtiyacınız varsa kesinlikle alın” olacaktır.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com