ŞOK 29 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu – King Saç Kurutma Makinesi

ŞOK 29 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu – King Saç Kurutma Makinesi
Editör: Tuğba Karakuş Aktüel 27 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Merakla beklenen 29 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Haftasonu ve haftaiçi farklı farklı aktüel katalogları yayınlayan ŞOK, bu söz konusu aktüel kataloglarında her kesme hitap ediyor ve uygun fiyatlarla satış yapıyor. 29 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında getireceği ürünlerle yine dolu dolu bir katalog meydana çıkaran ŞOK aktüel kataloğunda saç kurutma makinesi, saç kesme makinesi, kozmo tava, karnıyarık tenceresi, derin tencere, mutfak havlusu ve birbirinden farklı yiyecekler uygun fiyatlarla kendini gösteriyor. Mutfak ve kişisel bakım ihtiyacı olanların bu hafta ŞOK’tan çıkmamasını tavsiye ediyoruz.

King Saç Kurutma Makinesi

Aşırı ısınmaya karşı koruma özelliği bulunan King markalı saç kurutma makinesi 2000 Watt güce sahip. Bu sayede fön çekme özelliğide bulunuyor. Fön makinesi kadar net bir fön çekemese de yine idare edecek kadar fön çekecektir. Ayrılabilir hava çıkış ızgarası bulunan ürünün bu sayede ızgarasını temizleyebiliyor ve daha uzun ömürlü kullanabiliyorsunuz. Doğal dalgalar için difüzör sisteminin de yer aldığıs aç kurutma makinesinde 2 farklı hız ayarı bulunuyor. Normal ve yüksek hızda çalışırken ısıyı da yine soğuk ve sıcak olarak ayarlayabiliyorsunuz. 4 yıl boyunca garanti kapsamında olan bu ürün 49.90 TL’ye satılıyor.

Premier Saç Kesme Makinesi

Paslanmaz çelikten ve seramiklerden meydana gelen bıçaklarıyla birlikte muhteşem bir şekilde kesiş sunan saç kesme makinesi, kuaförlerin tercih ettiği bir ürün olarak öne çıkıyor. Evde saç kesmek istiyorsanız uygun fiyatla birlikte alabileceğiniz bu ürün size yardımcı olacaktır. Sekiz kademeli tarağı bulunan bu ürün 15W gücünde çalışıyor. 2 yıl boyunca Premier tarafından garanti sunuluyor. Fiyatı ise 24.90 TL

Kozmo Tava

26 cm alanındaki kozmo tava mor tutma koluna ve siyah gövdeye sahip. Görünüş açısından yüksek bir puan alabilen bu tava, yemeklerinizi pişirirken size huzur verecektir. Kalite olarak CEM tarafından üretildiği için herhangi bir şekilde yıpranma ve solmanın meydana gelebileceğini söyleyemeyiz. Fiyatı 24.90 TL.

Kozmo Karnıyarık Tenceresi

Yine CEM tarafından üretilen kozmo karnıyarık tenceresi 26 cm ölçüye sahip. İki tutma kolu bulunan üründe yine Kozmo tavada olduğu gibi tercih edilen renk mor. Dışı siyah granit görünümünde olan bu ürün 49.90 TL’ye satılıyor. Ayrıca 6 taksitle alabiliyorsunuz.

Kozmo Derin Tencere

Kozmo serisinin son ürünü olan derin tencere 24 cm ölçüsünde. Derinliğiyle öne çıkan bu tencere yine karnıyarık tencersinde olduğu gibi 2 tutma kolu bulunuyor. Yine iki kolda mor renkte tasarlanmış. Siyah granit görünümünde gövdesi bulunan bu ürün 49.90 TL’ye satılıyor. Yine karnıyarık tenceresindeki gibi 6 taksit yapılabiliyor.

King Saç Kurutma Makinesi – 49.90 TL

Premier Saç Kesme Makinesi – 24.90 TL

Kozmo Tava – 24.90 TL

Kozmo Karnıyarık Tenceresi – 49.90 TL

Kozmo Derin Tencere – 49.90 TL

3’lü Mutfak Havlusu – 8.95 TL

Mintax Bulaşık Deterjanı 4 KG- 12.95 TL

Mintax Konsantre Yumuşatıcı 1440 mL – 7.65 TL

Mintax Fosfatsız Bulaşık Makinesi Tableti (50) – 12.50 TL

Mintax Yoğun Çamaşır Suyu – 3.00 TL

Mintax Ahşap Temizleyici 1 Lt – 4.95 TL

 

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com