ŞOK 26 Jant Bisiklet İncelemesi ve Yorumlar

ŞOK 26 Jant Bisiklet İncelemesi ve Yorumlar
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 8 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

ŞOK’a haftasonu ürünü olarak gelecek 26 jant bisiklet 329.00 TL’lik fiyatıyla iyi bir karne hediyesi olabilir. Çocuklarınızın yüzünü güldürmek için alabileceğiniz bisikletin kalite anlamında ne kadar kaliteli olduğunu maalesef söyleyemiyoruz. Çünkü marka bulunmuyor. Büyük ihtimal ŞOK’un üretimi, bu kapsamda da kalite konusunda sıkıntı çekmemenizi söyleyebiliriz.

Alüminyum Fren Kolu ve V Tipi Fren Takımı

Alüminyum fren koluyla birlikte, artık fren kollarında herhangi bir şekilde aşınma, renk atma ve solma gibi sorunlar meydana gelmemeye başladı. ŞOK’da satışa çıkacak olan 26 Jant bisiklet de yine aynı şekilde Alüminyum fren koluyla birlikte sizlere sorun yaşatmayacaktır. 

21 Vites

21 vitesli olan diğer bisikletlerle kıyaslandığında fiyat bakımından oldukça ucuz olan ürün, yokuş v.s. yerlerde vitesleriyle rahat çıkış imkanı sağlayacak ve kullanıcıyı çok yormayacaktır. 

Mat Boyalı

Son zamanların trendi mat renkler, ŞOK tarafından satılan bisiklete de yansımış. Mat boyası sayesinde dikkat çeken ve sade durarak muhteşem görünüm sağlayan bisiklet aynı zamanda üzerinde yer alan Alüminyum jantıyla birlikte çocuklarınızı çok sevindirecektir.

Mi – Ten Çelik Kadran

Çelik kadran sayesinde paslanma, soyulma, yıpranma gibi sorunlar ortadan kalkıyor. 

ŞOK 26 Jant Bisiklet İncelemesi ve Yorumlar

Yorumlar

Bu ürüne direkt olarak yorum yok. Fakat 26 Jant 21 vites bisikletler genel olarak seviliyor. Çelik ve alüminyümden oluşması ise bisikleti çekici kılıyor. Rakipleriyle kıyasla daha ucuz olan ürün 9 Haziran itibarıyla ŞOK mağazalarında. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com