ŞOK 19 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu

ŞOK 19 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu

Uzun zamandır hayatımızın bir parçası haline gelen ve bizlerin tüm ihtiyaçlarını en uygun fiyat ile en iyi şekilde karşılamak için çalışan ŞOK mağazaları her hafta yayınlamış olduğu aktüel kataloglarına bir yenisini daha ekleyerek ŞOK 19 Mayıs Aktüel Kataloğunu yayınladı…

Tüketicilerin memnuniyeti ve ihtiyaçları konusunda titiz bir çalışma anlayışına sahip olan ŞOK mağazaları her hafta temin ettiği farklı alanlardan pek çok ürünü ülkenin dört bir yanında faaliyet göstermekte olan mağazalarında satışa sunarken bu ürünleri en az bir hafta öncesinden yayınladığı aktüel katalogları ile tüketicinin beğenisine sunuyor. Az önce yayınlanan ŞOK 19 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan ürünleri ise biz Emlakta Haber Ekibi sizler için bir araya getiriyoruz.

KAWAİ 10” Android Multimedya Seti ürünü aktüel kataloğumuzun ilk ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Android 5.1 lolipop işletim sistemine sahip olan KAWAİ 10” Android Multimedya Seti ürünü mirrarlink sistemine sahiptir. FM Radyo özelliği ile gelen KAWAİ 10” Android Multimedya Seti MTK Quad Core işlemciye sahip ve bluetooth eklentisine sahiptir.

USB girişi bulunan KAWAİ 10” Android Multimedya Seti ürünü 2 GB RAM kapasitesine ve 16 GB dâhili depolama kapasitesi ile dâhili navigasyon özelliğine sahiptir. geri görüş kamerası eklentisine sahip olan KAWAİ 10” Android Multimedya Seti ürünü 2 yıl garanti kapsamında 6 taksit imkanı ile 799,00 TL ödeyerek aracınıza takabilirsiniz.

Yaz aylarında akşamsefası yapabileceğiniz 3 Kişilik Salıncak ürünü de 170 cm x 150 cm x 115 cm ölçüleri ile 2 yıl garanti kapsamında kredi kartlarına 6 taksit seçeneği ile 189,00 TL etiket fiyatına sahiptir. Diğer yandan ise KAWAİ Elektrikli Cezve ürünü size lezzetli kahveler yapmaya geliyor. 4 fincan kahve pişirebilme kapasitesine sahip olan KAWAİ Elektrikli Cezve ürünü 650 w – 850 w arası güç ile çalışmaktadır.

Aşırı ısınma durumuna karşım emniyet sistemine sahip olan KAWAİ Elektrikli Cezve ürünü paslanmaz çelik gövde tasarımı ile 2 yıllık garantisi ile sadece 19,90 TL fiyatı ile aktüel ürünler arasında yer alıyor. Mangal yaparken ateşin isi ile uğraşmak istemeyen kişiler için güzel bir ürün olan Lav Taşlı Tüplü Mangal iyi bir tercih olacak. 45 cm x 30 cm net ölçülerine sahip olan Lav Taşlı Tüplü Mangal homojen ısı sistemine sahipken biber gibi sebzeleri pişirmeniz için közleme çekmecesine sahiptir. 2 yıl garanti kapsamında olan Lav Taşlı Tüplü Mangal kredi kartına 6 taksit ile 79,90 TL’ye aktüel kataloğuntaki bir diğer ürün oluyor.

Son olarak Kabin Boy Valiz ürünü ile ilgili konuşalım. İç ölçüleri 50 cm x 37 cm şeklinde olan Kabin Boy Valiz ürününün dış ölçüleri 56 cm x 39 cm şeklindedir. 40 litrelik iç hacme sahip olan Kabin Boy Valiz iki taraflı eşya koyulabilecek şekilde tasarlanmıştır. Fermuarlı ve fileli orta cep tasarımına sahip olan Kabin Boy Valiz ürünü darbelere dayanıklı malzemesi ile kredi kartlarına 6 taksit imkânı ile 99,90 TL fiyata sahiptir.

Etiketler : Aktüel   şok aktüel