Rönesans Gayrimenkul Yatırım Maltepe Rönesans Hayat

Rönesans Gayrimenkul Yatırım Maltepe Rönesans Hayat
Editör: Nezaket DURU Konut Projeleri 25 Eylül 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Bu yıldan itibaren herkesin de dikkatini çekmeye devam eden Maltepe Rönesans Hayat, en farklı durumları da ortaya çıkarıyor. İstanbul’un en güzel ve en yeni değerleri arasında yer alan Maltepe’de görücüye çıkmayı merakla bekleyen Maltepe Rönesans Hayat en farklı girişimleri ile dikkatleri çekiyor.

 

Her geçen gün birbirinden farklı durumları da gözetmeye devam eden Maltepe Rönesans Hayat, lokasyon olarak da farklılık dikkatleri de üzerine çekiyor. En yeni durumları ile de dikkatleri üzerine çeken Maltepe Rönesans Hayat, uygun fiyatlar da sunmaya devam ediyor. İstanbul’da her geçen gün yaşanabilecek alanların daha da azalması ile birlikte büyük sorunların yaşanması özellikle de çocuk sahibi olan kişilerin daha yaşanabilir alanlara yönelmesine neden oluyor.

 

Maltepe Rönesans Hayat Projesi

 

Bu yıldan itibaren görücüye çıkacak olan Maltepe Rönans Hayat, İstanbul içerisinde peyzaj bölgeleri ve yeşilliği ile dikkatleri çekiyor. Büyük yatırımlar sonucunda ortaya çıkan ve pek çok kişinin de kolay bir şekilde yeni ticari alanlar içerisinde yer almasını sağlayan Maltepe Rönans Hayat, hem ticari hem de aktivite olarak pek çok misafirini de ağırlamaya yöneliyor.

 

Şehrin gürültüsünden uzak, herkesin kolay bir şekilde yeni girişimlerde bulunmasını sağlayan Maltepe Rönesans Hayat projesi ile en uygun fiyat garantisi de sunarak, hızlı bir satış gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Şehrin gürültüsünden uzak mükemmel bir noktada yer alan Maltepe Rönesans Hayat, Rönesans Gayrimenkul Yatırım sayesinde hayat buluyor.

 

Maltepe Rönesans Hayat Teslimleri Ne Zaman?

 

Maltepe Rönesans Hayat, uzun zamandır yapımı süren projeler arasında yer alıyor. Henüz topraktan satışa sunulmayan ve bu sayede de elde bir çok daire bulunduran Maltepe Rönesans Hayat, bu sayede farklılık oluşturuyor. Bu yıldan itibaren ev ihtiyacı olan ve yeni ev almak isteyenlere çözüm sunan, Maltepe Rönesans Hayat, 7 Ekim’den itibaren yapılacak olan lansmanlarla özel fiyatları da sunmaya hazırlanıyor.

 

Maltepe Rönans Hayat Fiyatları ve Fiyat Listesi

 

Metrekare fiyatları ile şaşırtan Maltepe Rönans Hayat, uygun fiyat garantisi sunuyor. 1+1 dairelerini çok uygun fiyattan satışa sunan Maltepe Rönans Hayat, 250 bin liradan başlayan fiyatlarla müşterilerini bekliyor. 1 milyon 500 bin liraya ulaşan yüksek fiyatları ile de dikkatleri çeken Maltepe Rönans Hayat, birbirinden farklı özellikler sunuyor.

 

Maltepe Rönesans Hayat İletişim Bilgileri ve Maltepe Rönans Hayat Nerede?

 

Uzun zamandır çok fazla tartışılan ve yapımı büyük bir merakla beklenen Maltepe Rönesans Hayat, adresi ile de kolay bir ulaşım sağlanıyor. İşte merak edilen Maltepe Rönesans Hayat bilgileri:

 

Adres: Cevizli mah. Maltepe/İstanbul

 

İletişim: 0216 430 60 00

 

İnternet Sitesi: www.rgy.com.tr

 

Maltepe Rönans Hayat Özellikleri

 

Bu yıldan itibaren yeni daireleri ile satışa çıkarılacak olan Maltepe Rönesans Hayat, uzun havuzları, spor alanları ve müzik odaları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com