Piranha 11248 Mini Kompresör İncelemesi

Piranha 11248 Mini Kompresör İncelemesi
Editör: Vahap AYZET Aktüel 27 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 5 Temmuz 2018 aktüel kataloğu yayınlandı. Her kesimden, her ihtiyaç için ürünlerin yer aldığı A101 aktüel kataloğunda bu hafta da Kompresör boy gösteriyor. 100 psi basınç değeri bulunan kompresörün fiyatı emsalleriyla kıyaslandığında gayet ucuz. Kalitesi konusunda herhangi bir yoruma rastlamadığımız için net bir bilgi veremiyoruz. Fakat işinizi göreceğinden hiç şüpheniz olmasın.

Basınç

100 psi’lık basınç değeriyle, küçük işlerinizi halletmekte çok büyük yardımı dokunacak olan kompresörle birlikte top, bisiklet lastiği, şişme yatak gibi havaya ihtiyaç duyulan çoğu şeyi çok rahat bir şekilde saniyeler içinde şişirebilirsiniz. 

120 W

120 W’lık çalışma gücüyle hem performans hem de tasarruf açısından sizi memnun edecek bu ürün ne çok elektrik harcar, ne de az performans gösterir. Yani ihtiyacınız bu saydıklarımız ölçüsündeyse çok rahat çalışabilirsiniz. Fakat daha fazla Psi isteyen ürünler için yeterli kalmayacak diyebiliriz.

3 Farklı Başlık

Cihazı aldığınızda ek olarak birde başlık aramanıza gerek yok. Cihazla birlikte top, bisiklet lastiği ve şişme yatak şişirebilmeniz için ek başlıklar hediye olarak veriliyor. 

Garanti

Ürün 2 yıl boyunca garanti kapsamında tutuluyor. Eğer firmadan dolayı 2 yıl içerisinde üründe bir sorun meydana gelirse, firma garanti koşulları ne gerektiriyorsa onu yapacaktır. 

Piranha 11248 Mini Kompresör İncelemesi

Fiyat

5 Temmuz 2018 tarihinde A101 mağazalarında aktüel raflarında yer alacak olan Mini Kompresör, 49.95 TL karşılığında alıcı bulacak. Sınırlı sayıda gelecek bu ürüne ihtiyacınız varsa, kaçırmamanızı, hemen biteceğini söylemem de fayda var. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com