Peşinatsız ve Faizsiz Ev Kredisi Almak Kolay Hale Geliyor!

Peşinatsız ve Faizsiz Ev Kredisi Almak Kolay Hale Geliyor!
Editör: Nezaket DURU Şirket Haberleri 25 Ekim 2018
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 OY, ORTALAMA: 5,00)
Loading...

Hayallerinizdeki Eve Peşinatsız, Faizsiz Ev Kredisi İle Kavuşun!

Ev almak herkesin hayali; özellikle yeni evlenen çiftlerin… Ancak bankaların verdiği yüksek konut kredisi faizleri ile bu günümüzde imkansız gibi… Enflasyon ve kura bağlı olarak gerçekleşen faiz artışları ve dolar, euro gibi dövizin çok değişken olduğu son dönemlerde kredi çekip ev sahibi olmak zor bir karar ve onun da ötesinde büyük bir risk… Bunun yerine risk almadan Eminevim’in faizsiz ev kredisi olanağından yararlanabilir, sıkılmadan, bütçenizi yormadan hayalinizdeki “pembe panjurlu ev”inize kavuşabilirsiniz…  Peki ama Eminevim’in faizsiz ev kredisi sistemi nasıl çalışıyor?

Peşinatsız Ev Kredisi ile Hayallerinizi Gerçekleştirin!

Eminevim’in faizsiz ve peşinatsız ev kredisi sistemi sayesinde bütçeniz doğrultusunda gerçekçi bir planlama yapabilir ve ödemelerinizi buna göre şekillendirebilirsiniz. Öncelikle Eminevim’in size sunduğu farklı çözüm önerileri mevcut. Bu farklı çözümlerin temellendiği de iki nokta var. İlki, elbirliği sistemi yani çözümler dayanışma temeline dayanıyor. İkincisi ise tüm çözümlerinin faizsiz ev kredisi üzerine kurulması. Peki Eminevim’in çözümleri neler?

Faizsiz Ev Kredisi İçin Doğru Çözümler

Eminevim 28 yıllık bir tecrübeye sahip. Eminevim’in çeyrek asırdır oturtmuş olduğu sistem faizsiz ev kredisi ve peşinatsız ev kredisi ile ev sahibi olmanın en kolay yolu. Aynı zamanda Türkiye’de ve dünyada bir ilk. Eminevim’in faizsiz ev kredisi almanızı mümkün kılan tam 6 farklı sistemi mevcut. Bunlar: Çekilişli sistem, peşinatlı sistem, vade ortası sistem, düşük taksitli çekilişli sistem, değer artışlı sistem ve sabit yardımlı çekilişli sistem şeklinde adlandırılıyor.

Faizsiz Ev Kredisi Sunan Eminevim Sistemleri Nasıl İşliyor?

1) Vade ortası sistem: Faizsiz ev kredisi sunan sistemde ödemeler sabit. Bir miktar organizasyon ücreti ödüyor ve sisteme dahil oluyorsunuz. Vadenizin yarısı dolduğunda ise, yatırdığınız tutarı alabiliyorsunuz. Evinize sahip olma sürenizi ve ne kadar ödeyeceğinizi tamamen siz belirliyor ve taksit sayınızı bu doğrultuda değiştirebiliyorsunuz.

2) Peşinatlı sistem: Adı üzerinde peşinat ödediğiniz ve geri kalan ödemeleri de taksitlendirdiğiniz bir Eminevim sistemi. Ne kadar çok peşinat verirseniz; o denli avantaj yakalamış olursunuz. Faizsiz ev kredisi sisteminde ödeme güçlüğü çektiğiniz noktada; ödemelerinizi kolayca dondurabilirsiniz.

3) Çekilişli sistem: Peşinatlı ya da peşinatsız farketmeksizin organizasyon ücretini ödeyerek sisteme dahil olabilirsiniz. Çekilişte evini erken alan kişilerin taksit oranlarını artırarak geç alanlarınkini azaltarak ve adaletli dengeleme sağlanarak sunulan bir ev alma çözümüdür.

4) Düşük taksitli çekilişli sistem: Peşinatlı ya da peşinatsız faizsiz ev kredisi sağlanır. Vade ortası ve peşinatlı sistemden farkı, ilk aylarda da konut almanıza olanak sağlamasıdır. Kira yardımlaşması yoktur ve ev sahibi olan kişinin taksitleri belirli bir oranda artsa da sabit kalır.

5) Değer artışlı sistem: Alım gücünün düşmemesi için; konut fiyat artışlarına karşı ödemeleri güvence altına alır.

6) Sabit yardımlı çekilişli sistem: Evini ilk teslim alan kişinin taksitleri arttırılıp, son alan kişinin taksitleri azaltılarak dengeli yapı kurulmuş olur.

Banka faizleri ile uğraşıp stres ve sıkıntı yaşamadan ev sahibi olmak istiyorsanız, satın almak istediğiniz evin bütçesini ve size uygun ödeme planını belirleyerek Eminevim’in birbirinden avantajlı sistemlerinden birini seçmeniz yeterli! Eminevim’in sunduğu faizsiz ev kredisi olanakları ile geleceğinizi dilediğiniz sistemle planlayabilir; siz de kolayca evinize kavuşabilirsiniz. O halde Eminevim şubelerine hemen uğrayın ya da internet sitesine tıklayın; konut kredisi almadan; zahmetsizce evinize kavuşun. Geleceğe güvenle bakabilmenizi sağlayacak en iyi adımı atın…

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com