Nef Bahçelievler'de 60 Ay Boyunca %0 Faiz Fırsatı Veriliyor!

Nef Bahçelievler'de 60 Ay Boyunca %0 Faiz Fırsatı Veriliyor!

Nef Bahçelievler, sınırlı sayıda olan daireleri özel olarak 60 ay %0 faiz imkanıyla satmaya başladı. Türkiye'nin lider şirketleri arasında yer alan Nef, şehrin merkezi konumunda kendini gösteren ve yemyeşil bahçelerle aynı çatı altında toplanan Nef Bahçelievler'de konut sahibi olmak isteyenler için asla kaçırılmaması gereken bir fırsat sunuyor.

İstanbul'un en köklü ve beğenilen semtleri arasında yer alan Bahçelievler'de, yarısından fazlası peyzaj için ayrılmış olan ortalama olarak 45 dönümlük bir alanda kendini gösteren Nef Bahçelievler, sınırlı sayıda daireye özel 60 ay için %0 faiz oranıyla satışa sunuluyor.

60 metrekareden 270 metrekareye kadar değişim gösteren konut tiplerinde 974 adet konutun bulunduğu projde, fiyatlar 570.000 TL'den başlıyor. 60 ay için %0 faiz oranı Nef finansmanı ve banka kredisi alternatifleri projede yer alıyor.

Projede bölgenin ticari anlamda odak noktası olacak toplam olarak 3.000 metrekarelik 14 cadde dükkanı da kendini gösteriyor. Bir çekim merkezi ve cazibe merkezi halnii alacak olan alışveriş alanı, Nef Bahçelielver sakinlerine evlerinden uzağa gitmeden, direkt olarak tüm ihtiyaçların giderilmesine imkan verecek.

Hemen önünde metro durağının yer aldığı, E-5'e ve metrobüse yürüme mesafesinde kendisini gösteren Nef Bahçelievler, çocuklar, gençler ve aileler için sunmuş olduğu geniş sosyal alanlarla dikaktleri üzerine çekiyor.

Çocukların yemyeşil bahçelerde özgür bir şekilde çocukluklarını yaşayabilecek oldukları Nef Bahçelievler, yatay ve dikey yeşil alanlarıyla doğayı direkt olaran evlerin içerisine taşımakta. 45 dönümlük Nef Bahçelievler arsasının 25 dönümlük bölümü direkt olarak özel bir şekilde hazırlanmış peyzaj alanından meydana geliyor. Aynı zamanda Nef Bahçelievler'in önünde ve yanında ortalama olarak 20.000 metrekarelik alana sahip bir park alanı da kendini gösteriyor.

bununla birlikte dev havuz alanları, özel bir şekilde tasarlanmış olan sokak lambaları, saat kulesi, seramik & marangoz atölyesi, dinlenme bahçeleri bulunan Nef Bahçelielver'in sakinleri, mini sera, odun fırını, pop - up dükkanlar, çınaraltı meydan kahvesi gibi alanlar aile ve arkadaş gruplarına sınırsız bir şekilde sosyalleşme imkanı sunuyor. 

Etiketler : Konut Projeleri   İstanbul Konut Projeleri   Nef Bahçelievler Fiyatları