Nef Bahçelievler'de 60 Ay Boyunca %0 Faiz Fırsatı Veriliyor!

truck

Nef Bahçelievler, sınırlı sayıda olan daireleri özel olarak 60 ay %0 faiz imkanıyla satmaya başladı. Türkiye'nin lider şirketleri arasında yer alan Nef, şehrin merkezi konumunda kendini gösteren ve yemyeşil bahçelerle aynı çatı altında toplanan Nef Bahçelievler'de konut sahibi olmak isteyenler için asla kaçırılmaması gereken bir fırsat sunuyor.

İstanbul'un en köklü ve beğenilen semtleri arasında yer alan Bahçelievler'de, yarısından fazlası peyzaj için ayrılmış olan ortalama olarak 45 dönümlük bir alanda kendini gösteren Nef Bahçelievler, sınırlı sayıda daireye özel 60 ay için %0 faiz oranıyla satışa sunuluyor.

60 metrekareden 270 metrekareye kadar değişim gösteren konut tiplerinde 974 adet konutun bulunduğu projde, fiyatlar 570.000 TL'den başlıyor. 60 ay için %0 faiz oranı Nef finansmanı ve banka kredisi alternatifleri projede yer alıyor.

Projede bölgenin ticari anlamda odak noktası olacak toplam olarak 3.000 metrekarelik 14 cadde dükkanı da kendini gösteriyor. Bir çekim merkezi ve cazibe merkezi halnii alacak olan alışveriş alanı, Nef Bahçelielver sakinlerine evlerinden uzağa gitmeden, direkt olarak tüm ihtiyaçların giderilmesine imkan verecek.

Hemen önünde metro durağının yer aldığı, E-5'e ve metrobüse yürüme mesafesinde kendisini gösteren Nef Bahçelievler, çocuklar, gençler ve aileler için sunmuş olduğu geniş sosyal alanlarla dikaktleri üzerine çekiyor.

Çocukların yemyeşil bahçelerde özgür bir şekilde çocukluklarını yaşayabilecek oldukları Nef Bahçelievler, yatay ve dikey yeşil alanlarıyla doğayı direkt olaran evlerin içerisine taşımakta. 45 dönümlük Nef Bahçelievler arsasının 25 dönümlük bölümü direkt olarak özel bir şekilde hazırlanmış peyzaj alanından meydana geliyor. Aynı zamanda Nef Bahçelievler'in önünde ve yanında ortalama olarak 20.000 metrekarelik alana sahip bir park alanı da kendini gösteriyor.

bununla birlikte dev havuz alanları, özel bir şekilde tasarlanmış olan sokak lambaları, saat kulesi, seramik & marangoz atölyesi, dinlenme bahçeleri bulunan Nef Bahçelielver'in sakinleri, mini sera, odun fırını, pop - up dükkanlar, çınaraltı meydan kahvesi gibi alanlar aile ve arkadaş gruplarına sınırsız bir şekilde sosyalleşme imkanı sunuyor. 

Nef Bahçelievler Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Nef Bahçelievler İletişim Bilgileri
Web : http://nefbahcelievler.com/
Telefon : 444 9 633
Adres : Mehmet Akif Cad. Bahçelievler/İstanbul

"Nef Bahçelievler'de 60 Ay Boyunca %0 Faiz Fırsatı Veriliyor!" Yorumlar

"Nef Bahçelievler'de 60 Ay Boyunca %0 Faiz Fırsatı Veriliyor!" Benzer Haberler


MOD Bahçelievler'de Balkonlu Yaşama Geri Dönüş!

MOD Bahçelievler'de Balkonlu Yaşama Geri Dönüş!

MOD Bahçelievler projesinin bütün dairelerinde biri salona, diğeri ise yatak odasına açılmakta olan 2 balkon bulunmaktadır.. Nef Bahçelievler'de 60 Ay Boyunca %0 Faiz Fırsatı Veriliyor!

Bahçelievler Pearl Garden Evleri'nde muhteşem kampanya!

Bahçelievler Pearl Garden Evleri'nde muhteşem kampanya!

Yeni bir proje olarak hayatımıza giren ve bu anlamda da herkesin dikkatini çeken Pearl Garden Evleri Bahçelievler'in en uygun fiyatlı projesi olarak gösteriliyor.

MOD Bahçelievler'de İstanbul'un Tüm Noktalara Kolay Ulaşım İmkanı Bulunuyor!

MOD Bahçelievler'de İstanbul'un Tüm Noktalara Kolay Ulaşım İmkanı Bulunuyor!

Nef Bahçelievler'de 60 Ay Boyunca %0 Faiz Fırsatı Veriliyor!. İstanbul'un en gözde lokasyonları arasında bulunmakta olan ve cazibe merkezi halini almış Basın Ekspres yolu üzerinde konumlandırılmış olan MOD Bahçelievler projesi, Ataköy - İkitelli metro hattının üzerinde kendini gösteriyor.

MOD Bahçelievler, Geniş Mutfakları Sayesinde Müstakil Ev Rahatlığı Veriyor!

MOD Bahçelievler, Geniş Mutfakları Sayesinde Müstakil Ev Rahatlığı Veriyor!

0 konut sahibi olmak isteyen bireylerin ilk talepleri büyük mutfak olarak bilinmekte. Kullanıcının arzuları doğrultusunda projeler geliştirmekte olan MOD Gayrimenkul'un geniş ölçekli planlamış olduğu MOD Bahçelievler'de daireler üzerinde yerini almış olan mutfakların büyüklüğü 12,84 metrekareden başlayıp 13,62 metrekareye kadar uzanış gösteriyor.. Nef Bahçelievler'de 60 Ay Boyunca %0 Faiz Fırsatı Veriliyor!

MOD Bahçelievler'de 0 Faizli Ödeme Fırsatı Sizlerle!

MOD Bahçelievler'de 0 Faizli Ödeme Fırsatı Sizlerle!

Mod Bahçelievler, lüks ve konforlu yaşaımın yanı sıra çok rahat olan ödeme planlarıyla ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara çok büyük avantajlar sağlamakta. Lansmana özel %10 indirim imkanı sağlamakta olan MOD Gayrimenkul, alıcılarına iki farklı seçenekte ödeme planı sunmakta.

Nef Bahçelievler

Nef Bahçelievler

İstanbul'un en güzel evlerini inşa etmeye devam eden Nef bu yıl da kendisine hedef olarak Bahçelievler'i seçiyor.. Nef Bahçelievler'de 60 Ay Boyunca %0 Faiz Fırsatı Veriliyor!

MOD Bahçelievler'de Metrekare Fiyatları 4.950 TL'den Başlıyor!

MOD Bahçelievler'de Metrekare Fiyatları 4.950 TL'den Başlıyor!

Bura Residence, Es Kule, Menekşe Sitesi, Medicana, Star Plaza, MOD Bodrum Vilları tarzında projelerle adını sıkça duyurmuş olan MOD Gayrimenkul Yatırım, Bahçelievler'de az katlı yapısıyla dikkatleri üzerine çeken MOD Bahçelievler projesine başlamış durumda.

Nef Bahçelievler Fiyatları 480.000 TL'den Başlıyor!

Nef Bahçelievler Fiyatları 480.000 TL'den Başlıyor!

NEF Bahçelievler, proje alanının %50'sinden fazlasının peyzaja ayrıldığı 45 dönüm büyüklüğe sahip olan Merter Meydan AVM arsasının üzerinde yükseliyor. 1.000.000.000 TL yatırım bedeline sahip olan proje üzerinde toplam olarak 23 konut yer alıyor. 1+1'den 5+1'e kadar konut seçeneklerinin bulunduğu projede fiyatlar 480.000 TL ve 2.500.000 TL arasında değişim gösteriyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 daire tiplemelerinin bulunduğu projenin 25 dönümü özel tasarım peyzaj alanından oluşurken, 20 dönümde park alanı yer alıyor.