Nef Bahçelievler lansman tarihi belli oldu!

Nef Bahçelievler lansman tarihi belli oldu!
Editör: Tuğba Karakuş Konut Projeleri 13 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Pek çok kişi tarafından merakla beklenen ve uzun zamandır da yapımına devam eden Nef Bahçelievler’den sonunda güzel haberler geldi. Daha öncesinde pek çok alanda yeni proje yapan Nef, en çok Merter’deki projesi ile beğenillmişti. Tam E-5’in kenarında yer alan ve lokasyon olarak güzel bir noktada bulunan Nef Merter’in ardından Nef Bahçelievler’de yine aynı lokasyonda yer alıyor.

 

Konum olarak muhteşem bir yerde yer alan Nef Bahçelievler ulaşımın da giderek kolaylaşmasını sağlıyor. Birbirinden yeni girişimler sağlayarak herkesin rahat bir ev yaşımı geçirmesini isteyen Nef bu anlamda kolaylık sağlamak için lansmana özel fiyatlarla geliyor. 13 Ekim’de yeni lansmanını yapacak olan Nef Bahçelievler bölgesinde yapılacak olan projesini en ince ayrıntısına kadar tanıtacak.

 

Bahçelievler Nef özellikleri

 

Bir evden daha fazlasını bekleyenler için birbirinden yeni girişimleri de sağlamaya devam eden Bahçelievler Nef, farklı adımların da atılması için yeni durumların ortaya çıkmasını sağlıyor. Adım adım farklılıklar oluşturmaya devam eden Nef, kendi siteleri içerisinde havuz, spor salonları ve aktivite odalarının çoğunlukta olmasına dikkat ediyor.

 

Yeşilin insana ayrı bir etkisi olduğunu düşünen Nef, aynı zamanda yeni projesinde yer alan pek çok alanda yeşili de hakim kılarak, doğa ile başbaşa kalmanızı sağlıyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com