Marshall İç Cephe Renk Kartelası

Marshall İç Cephe Renk Kartelası
Editör: Nezaket DURU Dekorasyon 25 Ocak 2017
10 votes, average: 5,00 out of 510 votes, average: 5,00 out of 510 votes, average: 5,00 out of 510 votes, average: 5,00 out of 510 votes, average: 5,00 out of 5 (10 OY, ORTALAMA: 5,00)
Loading...

Evinizin renginden memnun değilsiniz ve yakın zamanda da değişiklik yapma arzusu içerisindesiniz. Eğer böyle bir düşünceniz bulunuyorsa, kalitesinden asla ödün vermeyen Marshall boyanın 2019 yılı için hazırlamış olduğu renk kataloğunu sizlere ileteceğiz.

Hem iç hemde dış cephe renk kartelasına 2019 yılıyla beraber yeni renkleri dahil etmiş olan Marshall boya, 2019 yılında da dekorasyonları eksiksiz bir şekilde tamamlayabilmek için kalitesinen asla ödün vermeyen ihtiyaçlarınızı karşılamaya son hızıyla devam edecek.

Evin tümünün, herhangi bir odasının veya ofisin yeni duvarlara kavuşmasını isteyenler adına Marshall Boya iç cephe renk kartelasına ve 2019 renklerine göz gezdirmenizde büyük fayda bulunuyor. Fikir olması amacıyla birkaç önerimiz bulunuyor.

Marshall İç Cephe Renk Kartelası 2017

Tek tip duvar boyasının artık çok sıradan olduğu günümüzde renk değişikliği yapacak olduğunuz mekanın ilk olarak fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Aynı zamanda boyamayı düşündüğünüz alanların güneş ışığını alma açısından, mekanda kullanılacak aydınlatmaya kadar bütün detayları titizlikle seçmek gerekmektedir. Uzun bir süre kullanacak olduğunuz tasarımları bu seçiminiz etkileyecektir.

Kibrit kutusu diye adlandırılmakta olan fakat dar alanlara sahip olduğu için ruhunuzu daraltmakta olan bir evde yaşamaktaysanız, makliyeti az olacak şekilde yenilikler yapmak arzusu da bulunduruyorsanız, Marshall’ın açık renk duvar boyalarına göz atabilirsiniz.

Marshall İç Cephe Renk Kartelası 2017

Beğenmiş olduğunuz fakat kullandığınızda da küçük evleri daha koyu göstereceğinden tedirgin olduğunuz renklerin açık tonları da sizler için Marshall renk kataloğunda düşünülmüş durumda. Klasik krem ve şampanya tarzında alışagelmiş renklerin dışında sunulmuş olan alternatifler sayesinde, dar ve küçük alanlarınızı geniş ve ferah göstereceksiniz.

Marshall İç Cephe Renk Kartelası 2017

Bir de bu durumun tam tersi olan durum varki, alanı müsait olmasına rağmen kararsız kalmakta olan ev sahipleri. Büyük ve geniş mekanlara sahip olup kararsız kalanların aslına bakılırsa işleri daha basit. Küçük alanlardaki gibi açık renklere boyama zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Hatta mekanınızın büyük olmasına karşın çift renk kullanabilirsiniz.

Marshall İç Cephe Renk Kartelası 2017

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com