Mahmutbey Su Rezidans Projesi Ön Satışa Çıktı! Fiyatlar 625.000 TL'den Başlıyor!

Mahmutbey Su Rezidans Projesi Ön Satışa Çıktı! Fiyatlar 625.000 TL'den Başlıyor!

Cevahiroğlu İnşaat ve Akmeşe Yapı iş ortaklığıyla birlikte İstanbul , Bağcılar'ın Mahmutbey bölgesi üzerinde inşa ettiği Su Rezidans'da ön satışlar başlamış durumda. Projede aynı zamanda lansmana özel olarak 5 daire üzerinde %20 iskonto uygulaması yapılıyor. Bu fırsatı alıcıların kaçırmaması gerekiyor.

Su Rezidans, Cevahiroğlu İnşaat ve Akmeşe Yapı imzasıyla birlikte yükseliyor. Bağcılar Mahmutbey üzerinde yer alan 14 kata sahip bir bloğa sahip projede toplam yer alan daire sayısı 70 olarak belirlendi.

2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon seçeneklerinin yer aldığı Su Rezidans'ta tüm daireler brüt 100 metrekare, 3 oda 1 salon daireler ise brüt 125 metrekare olarak tasarlandı. Arsa alanı 2.300 metre olarak ön plana çıkan Su Rezidans projesinin inşaat alanı ise 7.700 metrekare olarak ön plana çıkıyor. 

Projede anahtarların teslim tarihinin en geç 2 yıl içerisinde gerçekleştirileceği belirtiliyor. Su Rezidans projesinde ön satışlar an itibarıyla başlamış durumda. Alıcılarını bekliyor. Projede 2 oda 1 salon tipindeki orta daireler 625.000 TL'den, 2 oda 1 salon köşe daireler ise 650.000 TL'den satılıyor. 3 oda 1 salon dairelerin fiyatı 780.000 TL olarak ön plana çıkarken, Lansmana özel projede yer alan 5 farklı  dairelede %20 iskonto uygulaması devreye giriyor.

Nakit ödemeyle birlikte satışların yapılacak olduğu projede ruhsat sahibi olunduktan sonra banka kredili ödemeler de artık yapılabilecek. Su Rezidans projesinde ailelere yönelik özel bir spor salonu yer alırken, sauna, hamam ve çocuklara özel inşa edilen oyun alanları bulunuyor. Projede aynı zamanda yer alan 1 otopark da var.

Atatürk Havalimanı'na olan uzaklığı yalnızca 10 dakika olan Su Rezidans, E-5'e 10 dakika, TEM'e 3 dakika, Metroya 5 dakika, Medipol Hastanesi'ne ise yine 5 dakika mesafede inşa edilirken, Mall Of İstanbul'a 4 dk., Basın Ekspres Aksı'na 3 dk., Bakırköy İDO'ya 20 dakika, CNR Expo'ya 10 dakika, Dünya Ticaret Merkezi'ne 10 dk. ve son olarak Kemerburgaz Üniversitesi'ne tam 1 dakikalık uzaklıkta hayata geçiriliyor. 

Etiketler : Konut Projeleri