Mahmutbey Su Rezidans Projesi Ön Satışa Çıktı! Fiyatlar 625.000 TL'den Başlıyor!

truck

Cevahiroğlu İnşaat ve Akmeşe Yapı iş ortaklığıyla birlikte İstanbul , Bağcılar'ın Mahmutbey bölgesi üzerinde inşa ettiği Su Rezidans'da ön satışlar başlamış durumda. Projede aynı zamanda lansmana özel olarak 5 daire üzerinde %20 iskonto uygulaması yapılıyor. Bu fırsatı alıcıların kaçırmaması gerekiyor.

Su Rezidans, Cevahiroğlu İnşaat ve Akmeşe Yapı imzasıyla birlikte yükseliyor. Bağcılar Mahmutbey üzerinde yer alan 14 kata sahip bir bloğa sahip projede toplam yer alan daire sayısı 70 olarak belirlendi.

2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon seçeneklerinin yer aldığı Su Rezidans'ta tüm daireler brüt 100 metrekare, 3 oda 1 salon daireler ise brüt 125 metrekare olarak tasarlandı. Arsa alanı 2.300 metre olarak ön plana çıkan Su Rezidans projesinin inşaat alanı ise 7.700 metrekare olarak ön plana çıkıyor. 

Projede anahtarların teslim tarihinin en geç 2 yıl içerisinde gerçekleştirileceği belirtiliyor. Su Rezidans projesinde ön satışlar an itibarıyla başlamış durumda. Alıcılarını bekliyor. Projede 2 oda 1 salon tipindeki orta daireler 625.000 TL'den, 2 oda 1 salon köşe daireler ise 650.000 TL'den satılıyor. 3 oda 1 salon dairelerin fiyatı 780.000 TL olarak ön plana çıkarken, Lansmana özel projede yer alan 5 farklı  dairelede %20 iskonto uygulaması devreye giriyor.

Nakit ödemeyle birlikte satışların yapılacak olduğu projede ruhsat sahibi olunduktan sonra banka kredili ödemeler de artık yapılabilecek. Su Rezidans projesinde ailelere yönelik özel bir spor salonu yer alırken, sauna, hamam ve çocuklara özel inşa edilen oyun alanları bulunuyor. Projede aynı zamanda yer alan 1 otopark da var.

Atatürk Havalimanı'na olan uzaklığı yalnızca 10 dakika olan Su Rezidans, E-5'e 10 dakika, TEM'e 3 dakika, Metroya 5 dakika, Medipol Hastanesi'ne ise yine 5 dakika mesafede inşa edilirken, Mall Of İstanbul'a 4 dk., Basın Ekspres Aksı'na 3 dk., Bakırköy İDO'ya 20 dakika, CNR Expo'ya 10 dakika, Dünya Ticaret Merkezi'ne 10 dk. ve son olarak Kemerburgaz Üniversitesi'ne tam 1 dakikalık uzaklıkta hayata geçiriliyor. 

"Mahmutbey Su Rezidans Projesi Ön Satışa Çıktı! Fiyatlar 625.000 TL'den Başlıyor!" Yorumlar

"Mahmutbey Su Rezidans Projesi Ön Satışa Çıktı! Fiyatlar 625.000 TL'den Başlıyor!" Benzer Haberler


Kabataş-Beşiktaş-Mecidiyeköy-Mahmutbey Metrosu Ne Durumda?

Kabataş-Beşiktaş-Mecidiyeköy-Mahmutbey Metrosu Ne Durumda?

Bağcılar ile Kabataş arasındaki mesafeyi tam 32 dakikaya düşürecek olan Kabataş - Beşiktaş - Mecidiyeköy - Mahmutbey Metro hattında artık sona gelinildi. 2018 yılının son çeyreğinde açılışının yapılması planlanmakta olan metronun 3/4'ü tamamlanmış durumda.. Mahmutbey Su Rezidans Projesi Ön Satışa Çıktı! Fiyatlar 625.000 TL'den Başlıyor!

Kuzey Marmara Otoyolu - Mahmutbey inşaatı ne zaman bitecek?

Kuzey Marmara Otoyolu - Mahmutbey inşaatı ne zaman bitecek?

İstanbul'un trafiğine kökten çözüm bulmak isteyen yetkililer birbirinden farklı girişimleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Kuzey Marmara Otoyolu'nun inşa edilmesi ile birlikte alternatif çözümler sunmaya devam ediyor. Bu durumla birlikte Kuzey Marmara Otoyolu-Mahmutbey arasındaki yol da kısa süre içerisinde bağlanacak.

Mecidiyeköy – Mahmutbey Metrosunda Sona Gelindi

Mecidiyeköy – Mahmutbey Metrosunda Sona Gelindi

Mahmutbey Su Rezidans Projesi Ön Satışa Çıktı! Fiyatlar 625.000 TL'den Başlıyor!. İstanbul trafiğini rahatlatacak dev projede son yaklaşıldı. Hizmete açıldığında saatte 140 bin yolcu taşıyacak olan metroda kazılar yıl sonuna kadar bitecek ve elektromekanik çalışmaları başlayacak

Mahmutbey Esenyurt Metro İhalesi 31 Mart’ta

Mahmutbey Esenyurt Metro İhalesi 31 Mart’ta

Mahmutbey Bahçeşehir Esenyurt metro hattı 31 Mart’ta ihaleye çıkmaya hazırlanıyor. 18,5 kilometre hat üzerinde 11 istasyondan oluşan hattın bin 80 günde tamamlanması planlanıyor…. Mahmutbey Su Rezidans Projesi Ön Satışa Çıktı! Fiyatlar 625.000 TL'den Başlıyor!

Mahmutbey Bahçeşehir Esenyurt Metrosu Ne Zaman Açılıyor

Mahmutbey Bahçeşehir Esenyurt Metrosu Ne Zaman Açılıyor

Aşırı yoğunluktaki nüfus ve çok fazla satıdaki motorlu taşıt sebebi ile meydana gelen trafik sıkışıklıkları ve çilesine bir çözüm olması amacı ile çözüm arayışları devam ederken bu yoğunluğu bir nebze olsun rahatlatarak ulaşım süresini kısaltmak amacı ile Mahmutbey – Bahçeşehir – Esenyurt metro hattı çalışmaları henüz devam etmektedir.

Mahmutbey Su Rezidans Projesi Ön Satışa Çıktı! Fiyatlar 625.000 TL'den Başlıyor!

Mahmutbey Su Rezidans Projesi Ön Satışa Çıktı! Fiyatlar 625.000 TL'den Başlıyor!

Cevahiroğlu İnşaat ve Akmeşe Yapı iş ortaklığıyla birlikte İstanbul , Bağcılar'ın Mahmutbey bölgesi üzerinde inşa ettiği Su Rezidans'da ön satışlar başlamış durumda. Projede aynı zamanda lansmana özel olarak 5 daire üzerinde %20 iskonto uygulaması yapılıyor. Bu fırsatı alıcıların kaçırmaması gerekiyor.. Mahmutbey Su Rezidans Projesi Ön Satışa Çıktı! Fiyatlar 625.000 TL'den Başlıyor!

Kabataş-Mecidiyeköy-Mahmutbey Metrosu Son Durum Ne?

Kabataş-Mecidiyeköy-Mahmutbey Metrosu Son Durum Ne?

Bağcılar ve Kabataş arasını 32 dakikalık mesafeye düşürecek olan Kabataş - Beşiktaş - Mecidiyeköy - Mahmutbey metro hattının 2018 yılının sonunda tamamlanıp hizmet vermeye başlaması beklentiler dahilinde yer alıyor.

Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro Hattı 2019 Yılında Açılacak!

Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro Hattı 2019 Yılında Açılacak!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, kazı çalışmaları tamamen tamamlanan Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro Hattı tünelinde yürüme yol giderek incelemelerde bulundu ve neredeyse her noktaya baktı. Başkan Kadir Topbaş, metronun 2019 yılının ilk aylarında açılacak olduğunun bilgisini verdi.