KİPTAŞ Silivri 3. Etap başvuruları için son 3 gün! | Emlakta Haber

KİPTAŞ Silivri 3. Etap başvuruları için son 3 gün!

truck

Ev sahibi olmak isteyen kişileri kira ödemekten kurtaracak ve ev sahibi yapacak KİPTAŞ Silivri 3 Etap Başvuruları henüz devam ederken başvuru için son 3 gün kalmıştır. 18 Nisan 2018 tarihinde son bulacak başvuru süreci ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer almaktadır.

Şimdiye kadar ev sahibi olamamış ve kira vermek zorunda kalan vatandaşları kendi evinin sahibi yapacak olan KİPTAŞ Silivri Konutlarının devam etmekte olan 3. Etap başvuruları için son gün yaklaştı. Tam olarak 18 Nisan 2018 tarihinde son bulacak olan KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap başvuruları için 3 günlük süre kaldı.

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap projesi hakkında bazı detaylara değinecek olursak bu dev proje kapsamında toplam olarak 1.508 adet daire inşa edilmektedir. Bu da demek oluyor ki standart hane bazında hesap yapıldığı zaman KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap projesi tamamlandıktan sonra bu yerleşkede yaklaşık olarak 5 bin kişi hayatını burada sürdürecek.

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap yerleşke bilgilerinden de söz etmek gerekirse bu proje toplam olarak 173 bin 606 metrekarelik bir arsa üzerinde hayata geçirilirken bu alanın 167 bin 800 metrekaresi üzerinde inşaat alanı yer almaktadır.

Konutların yanı sıra KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap projesi kapsamında 2 bin 300 metrekarelik bir alan üzerinde ticari üniteler yer almaktadır. KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap projesi bünyesinde inşa edilen konutlar 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanmıştır.

Dairelerin detaylarına da değinmek gerekirse bu dev proje kapsamında inşa edilen 2+1 daireler 92 metrekare şeklinde iken 3+1 daireler de 112 metrekarelik bir oturum alanına sahiptir. Proje kapsamında toplamda 1,442 adet 2+1 daire ve 66 adet 3+1 daire yer almaktadır.

Satış Fiyatı ve Ödeme Planı

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap projesi bünyesinde yer alan 2+1 daireler 195 bin TL’den başlarken 3+1 daireler ise 215 bin TL’den başlayan satış fiyatlarına sahiptir. Ödeme koşullarında ise yüzde 20’lik bir peşinat tutarı ödendiği takdirde 120 aya kadar banka kredisi imkânı sunulmaktadır.

Başvuru Koşulları

Başvuru koşullarına bakıldığında ise temel olarak İstanbul sınırları içerisinde adına tescilli gayrimenkulü olmayan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları 2+1 daireler için 1.000 TL, 3+1 daireler için ise 2.000 TL başvuru bedelini ödemek kaydı ile başvuruda bulunabiliyor.

KİPTAŞ Projeleri hakkında tüm bilgiler ve detaylar için http://www.kiptas.istanbul/ sitesini ziyaret edebilir ya da +90 212 414 98 98 telefon numarasından bilgi alabilirsiniz.

"KİPTAŞ Silivri 3. Etap başvuruları için son 3 gün!" Yorumlar

"KİPTAŞ Silivri 3. Etap başvuruları için son 3 gün!" Benzer Haberler


Jardin Eden Çeşme 2. Etap İçin Ön Talepler Toplanıyor

Jardin Eden Çeşme 2. Etap İçin Ön Talepler Toplanıyor

İzmir'in Çeşme ilçesinin en büyük arazisi üzerine kurulması planlanan proje, eski Ege evlerine ait mimariyi tekrar gün yüzüne çıkarmayı amaçlıyor. Lüks villa ve rezidanslardan oluşan projede bir de apart otel bulunuyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere rezidans hizmetleri de sunuluyor olacak. KİPTAŞ Silivri 3. Etap başvuruları için son 3 gün!

Sivas Şarkışla 2. Etap TOKİ Başvuruları Başladı

Sivas Şarkışla 2. Etap TOKİ Başvuruları Başladı

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Sivas ilinin Şarkışla ilçesinde hayata geçirilen 2. Etap toplu konut projesi kapsamında yer alan 15 konut açık satış yöntemi ile satışa sunulmuştur. *1 Şubat – 31 Mart 2017 tarihleri arasında başvurular kabul edilecektir. Söz konusu konut projesine dair ve satış işlemlerine dair ayrıntılar haberimizde yer almaktadır.

Erzurum Palandöken Mal Meydanı 2. Etap TOKİ Başvuruları

Erzurum Palandöken Mal Meydanı 2. Etap TOKİ Başvuruları

KİPTAŞ Silivri 3. Etap başvuruları için son 3 gün!. Kentsel yenileme projeleri kapsamında çalışmalarına devam etmekte olan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Erzurum Palandöken’de yer alan Mal Meydanı mevkiinde hayata geçirilecek olan 2. Etap kentsel yenileme projesi kapsamında yer alan 529 adet konut kuralı satış yöntemi ile satışa sunulacaktır. Söz konusu konut projesi ve satış işlemlerine dair ayrıntılar haberimizde yer almaktadır.

TOKİ Balıkesir Sındırga 2. Etap 668 konut ihalesi bugün!

TOKİ Balıkesir Sındırga 2. Etap 668 konut ihalesi bugün!

TOKİ tarafından Balıkesir Sındrıga 2. Etap'ta hayata geçirilecek olan 668 konutun altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihalesi yarın saat 14:30'da gerçekleşecek.. KİPTAŞ Silivri 3. Etap başvuruları için son 3 gün!

Kütahya Şaphane 3. Etap Başvuru Tarihi

Kütahya Şaphane 3. Etap Başvuru Tarihi

Kütahya Şaphane’de Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından hayata geçirilen 80 konut kapasiteli alt gelir grubu toplu konut projesi kapsamında geriye kalan 43 adet konutu açık satış yöntemi kullanılarak satışa sunuyorlar. Söz konusu satışa sunulan konutlar hakkındaki ayrıntılar ve satış işlemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler haberimizde yer almaktadır.

KİPTAŞ'ın Silivri'deki Sosyal Konut Projesi Onaylandı!

KİPTAŞ'ın Silivri'deki Sosyal Konut Projesi Onaylandı!

Bugüne Kadar binlerce konut üreten, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki KİPTAŞ’ın dar gelirli vatandaşlar için hayata geçirmeyi planladığı konut projesiyle ilgili beklenen karar verildi. Sosyal konut projesiyle ilgili değişiklik belediye meclisinde yapılan oylamadan geçerken, hangi karara ret oyu verildi? İşte merakla beklenen projenin detayları.... KİPTAŞ Silivri 3. Etap başvuruları için son 3 gün!

Silivri’ye 348 TOKİ Konutu Geliyor

Silivri’ye 348 TOKİ Konutu Geliyor

Türkiye’nin her bir yanında toplu konut ve sosyal konut uygulamaları gerçekleştiren Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, İstanbul Silivri’de 30 milyon liralık yatırım fonuna sahip olan 348 adet dairelik konut projesini hayata geçirmek için gerekli çalışmaları yürütmektedir. Bu çalışmalar kapsamında ÇED çalışmaları henüz devam etmektedir. Ayrıntılar haberimizde…

Ankara Mamak 4. Etap Toki İhalesi Bugün Yapılıyor

Ankara Mamak 4. Etap Toki İhalesi Bugün Yapılıyor

Ankara Mamak’ta yeniden inşa edilmesi planlanan üç mahallede toplam bin 1400 civarı gecekondu bulunuyordu. 575 bin metrekarelik alanı kapsayan Mamak ilçesine bağlı Altıağaç, Karaağaç ve Hüseyingazi mahallelerinde 4 bin konutun inşa edilmesi planlanırken, Geleceğe yatırım amacıyla çalışan TOK sosyal imkanları da unutmuyor.