Kayaşehir Park Mavera 2 daire kampanyaları

Kayaşehir Park Mavera 2 daire kampanyaları
Editör: Vahap AYZET Konut Projeleri 12 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Başakşehir’in altın bölgesi olarak kabul edilen ve uzun zamandır da yeni projelerin merkezi olmaya devam eden Kayaşehir, siteler bölgesi olmaya devam ediyor. Rol modelleri Beylikdüzü ve Sancaktepe olan Kayaşehir’in yaşanabilir bir alan oluşturması, pek çok kişinin de bu bölgeyi tercih etmesine olanak sağlıyor.

 

Adım adım farklılıklar oluşturan ve pek çok kişi için de vazgeçilmezler arasında yer alan Kayaşehir’de inşa edilen Park Mavera, 2. projesi ile hayat bulmaya geliyor. İlk projesi ile beğenilen ve marka ismi olarak yoluna devam eden Park Mavera, 2. projesi ile yatırımcıların da ilgi odağı olmaya devam ediyor.

 

Özellikleri ve birbirinden güzel kampanyaları sayesinde herkesin de beğenisini kazanan Park Mavera 2, tam bir aile yaşantısı sunuyor.

 

Kayaşehir Park Mavera 2 daire kampanyaları

 

Ailelerin rahat ve huzur dolu bir ortamda yaşayabilmesi için muhteşem seçenekler sunan Park Mavera 2, 556 konut ve 252 ticari üniteden meydana geliyor. 7 blok halinde yükselen projede binalar 14 ila 25 katlı olarak yapılıyor. Park Mavera 2. Etap’ta 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor.

 

 

Daire satın almak isteyenlere muhteşem indirimler uygulayan Park Mavera 2 yüzde 5 peşinat, yüzde 10’luk iki ara ödeme alıyor. Kalan konut bedeli için 120 aya kadar bankalarda yüzde 0,70 faiz oranıyla kredi kullanılabilme imkanı sağlayan Park Mavera 2’de daire fiyatları 603 bin liradan başlıyor.

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com