Kartal, Sektör Temsilcileri Tarafından Yakın Takibe Alındı!

truck

Kartal üzerinde lansmanı gerçekleştirilen dev projelerle beraber ilçe bir kez daha gayrimenkul sektörünün gündeminde ön sıralardaki yerini aldı. Sizler için Kartal'da yer alan dikkat çeken ve öne çıkan projeleri derledik.

Osmangazi Köprüsü'nün açılışının yapılması, Marmaray, metro, deniz otobüsü gibi ulaşım merkezlerinin tam orta konumunda yer edinmesiyle yatırımcıların yeni gözdesi halini almış olan Kartal, amortisman süresinin 540 ay olması sebebiyle konut alıcısına büyük oranda moral kaynağı oldu.

Kadıköy üzerinde var olan parselden yapılan kentsel dönüşüm projelerinin tam tersi bir şekilde ada bazlı kentsel dönüşüm gerçekleştirerek, gerçek bir kentsel dönüşüm nasıl inşa edilir, konumlandırılır, yönetilir bunu ileten Kartal'da metrekare fiyatları her geçen yıl 1 kat daha artış gösteriyor. 2010 yılı sınırlarında Kartal'da daire birim metrekare fiyatları 2.000 TL olarak ön plana çıkarken, şuanda 10.000 TL'ye kadar uzandı.

Söz konusu projelerden birkaçı;

  1. Kartallife - Atalar projesi start alırken, konut sahipleriyle ilk defa masaya oturulduğu vakit evlerin değeri 150.000 TL olarak ön plana çıkarken, projeye başalr başlamaz fiyat 100.000 TL artış göstererek direkt olarak 250.000 TL'ye fırladı. 
  2. Arma Menta, Yatırımın Arma mottosuyla birlikte yatırımcılarının karşısına yüksek değer artışı yaşanması vaadi vererek çıktı. Arma Menta projesinin inşaatı geçen ay (2017 Mayıs) başladı. Projenin 2019 haziranda tamamlanıp anahtarlının teslim edilmesi beklentiler dahilinde yer alıyor. Projenin yatırım değeri 60.000.000 TL olarak belirlenirken, projedeki en düşük konut fiyatı 390.000 olarak ön plana çıkıyor.
  3. Royal Garden Kartal projesi Anadolu Yakası'nın en çok konut üretimi gerçekleştirilen bölgesi Kartal üzerinde hayata geçiriliyor. 180.000.000 TL yatırım değeriyle birlikte oluşturulan söz konusu proje, 22 ve 30 kata sahip 2 farklı bloktan meydana geliyor.
  4. AND Pastel, projesi 2018 yılı Haziran ayında alıcısıyla bir araya gelecek. Yapılan araştırmaların ve gözlemlerin sonucunda bugün en çok satışın Kartal'da yapıldığı saptandı. AND Pastel'de keyifli bir yaşama entegre olma arzusunda olanlar hiç vakit kaybetmesin. 

"Kartal, Sektör Temsilcileri Tarafından Yakın Takibe Alındı!" Yorumlar

"Kartal, Sektör Temsilcileri Tarafından Yakın Takibe Alındı!" Benzer Haberler


Özkartallar Bumerang Kartal Projesi Ocak'ta Satışa Çıkıyor

Özkartallar Bumerang Kartal Projesi Ocak'ta Satışa Çıkıyor

Özkartallar A.Ş. grubunun yatırımı ile inşa edilen ve Anadolu Adalet Sarayı'nın tam karşısında yer alan Bumerang Kartal projesi E-5 yolu üzerinde ve metro durağına yürüme mesafesinde konumlandırılıyor. Tasarımı AE Mimarlık tarafından yapılan Bumerang Kartal, eski İshakoğlu Boya Fabrikası'nın arsası üzerinde bir dönüşüm projesi olarak hayata geçiriliyor. Kartal, Sektör Temsilcileri Tarafından Yakın Takibe Alındı!

Optimum IQ Kartal Temelleri Mart Ayında Atılacak!

Optimum IQ Kartal Temelleri Mart Ayında Atılacak!

E-5 Yakacık Yolu üzerinde bulunmakta olan Optimum IQ Kartal projesi, 21 katlı tek bloktan oluşuyor. Toplam olarak 110 daireyi bünyesinde bulunduran proje, 1+1'den 3+1'e kadar uzanan daire tiplemeleriyle alıcısının karşısına çıkmakta.

Helenium Serisinin En İyisi,

Helenium Serisinin En İyisi, "Helenium Sky Suite" Kartal'da Yükseliyor!

Kartal, Sektör Temsilcileri Tarafından Yakın Takibe Alındı!. Sky Süite Kartal'da yükseliyor. İstanbul'un hızla değerlenmekte olduğu bölge Kartal'da konut sektöründe olan hareketlilik tüm hızıyla devam etmekte. Bölge yapılan yatırımlar neticesinde olağan değerine değer katıyor ve yeni yatırımlara doymuyor.

Kiler GYO Referans Kartal Panora

Kiler GYO Referans Kartal Panora

İstanbul'un en gözde semtleri arasında yerini almaya hazırlanan Referans Kartal Panora, lokasyon olarak göz doldurmaya devam ediyor.. Kartal, Sektör Temsilcileri Tarafından Yakın Takibe Alındı!

Propa Vista Projesi Kartal - Pendik - Tavşantepe Metrosuyla Değerleniyor!

Propa Vista Projesi Kartal - Pendik - Tavşantepe Metrosuyla Değerleniyor!

Kartal - Tavşantepe metro hattı, bölge üzerinde yer almakta olan projelere ilgiyi artırmış durumda. Kartal - Tavşantepe metro hattında bulunmakta olan Yakacık metro durağına 10 metre mesafede konumlanan Propa Vista projesi de konumu itibariyle konut yatırımı yapacak olanlar için en cazip projelerin en başında bulunuyor.

Kartal Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi Kapsamında En İddialı Belediye!

Kartal Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi Kapsamında En İddialı Belediye!

Kartal Belediyesi, 2009 yılından günümüze kadar gerçekleştirmiş olduğu birçok belediyeye örnek olan deprem dönüşüm, yerinde dönüşüm ve kentsel dönüşüm çalışmalarına hızlarını hiç kesmeden devam ediyor.. Kartal, Sektör Temsilcileri Tarafından Yakın Takibe Alındı!

APG İnşaat Kartal Rota Mavi

APG İnşaat Kartal Rota Mavi

İstanbul'un yükselen semti Kartal'a bir yeni proje daha gelmeye devam ediyor. Bu yılın göz kamaştıran yeni projesi Kartal Rota Mavi hayat kurtarıyor.

Kartal'a Propa Vista Geliyor Yaşam Değişiyor

Kartal'a Propa Vista Geliyor Yaşam Değişiyor

Propa Vista projesiyle Anadolu Yakası’na ilk kez “kullan - öde” sistemi geliyor. Markalı konut sektöründe "Limited Edition" konseptiyle projeler geliştiren Propa, Metro ve E-5’e doğrudan bağlantıya sahip Propa Vista projesinde, ön lansman 7 Ekim tarihinde başlıyor.