İVA Yapı İstanbul'da 4 Yeni Proje Yapıyor! | Emlakta Haber

İVA Yapı İstanbul'da 4 Yeni Proje Yapıyor!

truck

İVA Yapı, İstanbul üzerinde bulunan 3 merkezi lokasyonda 4 farklı proje için kolları sıvamış durumda. Ev sahibi olma arzusu içerisinde bulunanlara çok büyük avantaj sağlamış olan İVA Yapı'nın projelerinin arasında İVA Flats Kağıthane,İVA Suites Kağıthane, İVA Modern Ümraniye ve İVA Yeni Acıbadem kendini gösteriyor.

2015 yılında kurulmuş olan sektör üzerinde yeni firmalar arasında yer alan İVA Yapı, modern konutlara genç kesimler ilk sıralarında olmak üzere tüm kesimin ulaşacağı misyonuyla merkezi lokasyonlarda planlaması doğru bir şekilde yapılmış ve donanımı fazla yaşam alanları üretmekte.

Ev hayatıyla kamusal yaşamı bir araya getirmiş olan ve bu hususta alternatif projeler geliştirmekte olan İVA Yapı, güncel olarak İVA Suites Kağıthane, İVA Modern Ümraniye ve İVA Yeni Acıbadem ve İVA Flats Kağıthane projelerini oluşturuyor.

  • İVA Flats Kağıthane

İVA Yapı, Kağıthane üzerinde bulunmakta olan en merkezi lokasyonlardan birinde inşa ettiği İVA Flats Kağıthane projesinde çok uygun ödeme seçenekleri ve çok uygun fiyatlar sunuyor. Bu sayede ev alma arzusu içerisinde olan kişilere büyük bir kolaylık sağlıyor. Tüm kesimler adına fiyatlandırma seçenekleri sunulmakta olan daireler tam 249.000 TL'den başlayış göstermekte.

Modern yaşamın getirmiş olduğu tüm yenilikler ve ihtiyaçlar dikkate alınarak projede eksik olan hiçbir şeye yer verilmedi. Tüm ihtiyaçlara yönelik tasarlanmış olan daireler her tür konfora sahip. İVA Flats Kağıthana projesinde 1+0, 1+1 ve 2+1 olmak üzere tam 26 farklı tipte daire bulunmakta. Daire alanları ise 33 metrekareden başlayış gösteriyor ve 111 metrekareye kadar uzanıyor.

  • İVA Suites Kağıthane

İVA Suites Kağıthane'de ise tamamı 1+1 daireler olmak üzere tam 4 farklı loft daire modeli kendini gösteriyor. Loft daireler 45,38 metrekare ve 46,54 metrekare, 53.04 metrekare, 60,98 metrekare büyüklüğüe sahipler. 

Aralarında çok fazla fiyat farkı barındırmayan söz konusu daireler 299.000 TL'den başlayan fiyatlarla satılmakta. Proje çerçevesinde dairede yaşamakta olan kişilerin gündelik ihtiyaçlarına çok kolaylık getirecek semt dükkanları da kendisini gösteriyor. Söz konusu proje, ortak kullanım alanları içerisinde lobi, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, soyunma odaları, akıllı bina konsepti, kapalı otopark ve gelişmiş güvenlik sistemlerine sahip bulunmakta. Proje 2017 yılının Aralık ayında anahtar teslimlerini resmen gerçekleştirecek.

  • İVA Modern Ümraniye

Karma proje olarak öne çıkmakta olan İVA Modern Ümraniye, tüm kesimler için ulaşılması kolay fiyatlardan satışa sunulmuş olan modern rezidansların yanında ticari üniteler ve butik ofisleri de içerisine alıyor. Çok yoğun sirkülasyona sahip merkezi konum içerisinde bulunmakta olan proje kapsamında çarşı, fitness salonu, sauna odası, aktivite odası, açık hava sineması, sanat atölyesi, misafir odası tarzında sosyal donatılar da kendisini gösteriyor. Şehir hayatı ve sosyal yaşamla iç içe bir proje olan İVA Modern Ümraniye'de toplam 258 rezidans ve ticari birim kendisini gösteriyor.

Rezidans yaşamını ayrıcalıklı olmaktan çıkarmış olan ve herkesin erişimine açılmış olan söz konusu İVA Modern Ümraniye projesinde 8 farklı tiplemede daire kendisini gösteriyor. Tüm modern ihtiyaçlar dikkate alınarak kaliteli ürünlerle tasarlanmış olan, 1+1 daireler 72 metrekare, 57 metrekare, 56,96 metrekare ve 56 metrekare, 2+1 daireler, 96 metrekare ve 101 metrekare alana sahipler. 1+0 dairelerin bitmiş olduğu projede 1+1 dairelerin fiyatları 299.000 TL'den başlamakta.

  • İVA Yeni Acıbadem

İVA Yeni Acıbadem'de bulunmakta olan konutlar, aile yaşamına uygun bir şekilde geniş ölçeklerde tasarlanmakta. Geniş bir arazi üzerinde 4'er katlı olarak tam 3 blok yapılacak. Söz konusu proje modern mimari ve rahat daire planlarıyla kullanıcıya rahatlık sağlarken aynı zamanda sosyal imkanlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Entegre ulaşıma yalnızca 50 adım uzaklıkta kendini göstermekte olan proje konum özellikleri ve sosyal yaşam ile iç içe bir şekilde ilerliyor.

Müstakil bir yaşam alanı olarak semt hayatını yaşatırken aynı zamanda Acıbadem metro durağına 50 adım, Marmaray ve Avrasya Tüneli'ne 1 durak uzaklıkta bulunarak ulaşım kolaylığını da sağlamakta.

Kadıköy merkeze yalnızca 2000 metre uzaklıkta yer alıyor. Yaşam merkezinin kapsamında bulunan sosyal imkanlar içerisinde fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, müzik stüdyosu, çocuk parkı, kütüphane, kapalı otopark, sanat atölyesi ve cep sinema da kendini gösteriyor.

"İVA Yapı İstanbul'da 4 Yeni Proje Yapıyor!" Yorumlar

"İVA Yapı İstanbul'da 4 Yeni Proje Yapıyor!" Benzer Haberler