Fiyatları 220.000 TL'den Başlayan Yeni "Park Planet" Projesi Alıcılarını Bekliyor!

truck

Yeni hayata geçirilecek olan Park Planet adı verilen konut projesinde konut fiyatları 220.000 TL'den başlayarak alıcısının karşısına çok uygun fiyat avantajıyla çıkıyor. Projede yer alan daire sayısı 240 olarak belirlenirken söz konusu proje Şenkaya İnşaat imzasıyla, İstanbul'a bağlı Kurtköy üzerinde hayata geçiriliyor.

Neredeyse yapmış olduğu tüm projeleri Kurtköy Bölgesi üzerinde sabitleyen sektörün ileri gelen temsilcilerinden Şenkaya İnşaat, kaliteli yaşamı çok uygun fiyatlara sunarak sektöre yeni bir nefes kazandırıyor.

Kurtköy bölgesi üzerinde, uygun ödeme koşullarıyla beraber yüksek kaliteli projelerin altına imza atan Şenkaya İnşaat, Türkiye'de yaşamakta olan tüm bireylerin elit, modern ve lüks yerlerde yaşama haklarının yer aldığını iletiyor. Bundan dolayı çok küçük bir birikimi bulunan maaş sahiplerine, büyük kazançlara yelken açacak bir yatırım fırsatı veriliyor.

Yönetim Kurulu Başkanlığını Boğaziçi Üniversitesi'nin İnşaat Mühendisi mezunu olan Ferruh Şenkaya'nın devam ettirdiği sektörün ileri gelen firmaları arasında yer alan Şenkaya İnşaat, 1995 yılında yatırım, inşaat ve taahhüt işleri yapmak için faaliyetlerine başladı. Konutta gerçek dünya standartlarını genel olarak kurulduğu andan itibaren her zaman uygun fiyatlarla müşterisine ileten Şenkaya İnşaat, aynı zamanda kazancının da çok olduğu lokasyonu tercih ederek, cazibeyi artırıyor.

Kurulduğu günden itibaren plazalar, otomotiv plazaları, kültür merkezleri, konut ve villa siteleri oluşturan ve budan 6 yıl önce 2011 yılında şirket merkezini İzmir'den alarak İstanbul'a getiren sektörün ünlü oyuncusu Şenkaya İnşaat; 2011 yılından itibaren inşa edecek olduğu planet konulu projelerle yatırımcısının karşısına çıkacak. Bu projede kesinlikle kalite ve çevre bilinci göz ardı edilmeyecek.

Hayallerin sahibi olan mükemmel konut anlayışını akıllarda oluşan fiyatlarla ve aynı zamanda banka güvencesi beraberinde ileten Şenkaya, Ülkemiz üzerine eşi benzeri olmayan nitelikte bir şirket profili olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Şenkaya, bölgede inşa ettiği Garden Planet ve Blue Planet projelerinin anahtarlarını sahiplerine teslim etmenin mutluluğunu ve yeni projesi olan Park Planet'in heyecanını hala bünyesinden atamadı.


Fiyat listesi:

52-55 metrekarelik 1+1'ler 220 bin TL ile 350 bin TL arasında,
65-98 metrekarelik 2+1'ler 325 bin TL ile 450 bin TL arasında,
166 - 174 metrekarelik 3+1'ler 575 bin TL ile 690 bin TL arasında değişiyor.
226 metrekarelik 4+1'ler ise 880 bin TL.

Ödeme planı:
Yüzde 20 peşin ödeme yapıldığında kalan bedel İş Bankası ile anlaşmalı olarak krediyle tamamlanıyor. 

"Fiyatları 220.000 TL'den Başlayan Yeni "Park Planet" Projesi Alıcılarını Bekliyor!" Yorumlar

"Fiyatları 220.000 TL'den Başlayan Yeni "Park Planet" Projesi Alıcılarını Bekliyor!" Benzer Haberler


Avrupa Konutları Başakşehir Fiyatları 596.700 TL'den Başlıyor!

Avrupa Konutları Başakşehir Fiyatları 596.700 TL'den Başlıyor!

Artaş İmzası altında yükselmekte olan Avrupa Konutları Başakşehir Projesinde 2+1 daireler 596.700 TL'den başlıyor. 3+1 daireler 738.00 TL'den başlıyor. 4+1 daireler 885.600 TL'den başlıyor. 5+1 daireler ise 1.539.000 TL'den başlıyor.. Fiyatları 220.000 TL'den Başlayan Yeni "Park Planet" Projesi Alıcılarını Bekliyor!

Uplife Kadıköy Fiyatları 484.000 TL'den Başlıyor!

Uplife Kadıköy Fiyatları 484.000 TL'den Başlıyor!

Teknik Yapı'nın 830 adet lüks rezidans konuttan meydana gelmekte olan Fikirtepe üzerinde konumlandırılan Uplife Kadıköy Projesi fiyatları 484.000 TL'den başlayış gösteriyor ve 240 ay vade ya da 100 ay %0 faiz avantajıyla satışa sunulmuş durumda.

Seyir İstanbul Fiyatları 184.333 $'dan Başlıyor!

Seyir İstanbul Fiyatları 184.333 $'dan Başlıyor!

Fiyatları 220.000 TL'den Başlayan Yeni "Park Planet" Projesi Alıcılarını Bekliyor!. Yakacık'da yükselen 13 ve 12 katlı iki bloktan oluşan, ulaşım ve manzara avantajıyla dikkatleri üzerine çekmekte olan proje, merkezi yakın olduğu halde çok sakin ve huzurlu bir alanda yaşamak isteyenlere kapılarını açıyor.

İnşaat Demiri 2018 Fiyatları

İnşaat Demiri 2018 Fiyatları

Ülkemiz çapında sürekli olarak gelişmekte olan inşaat sektörüne bağlı olarak inşaat malzemeleri piyasası da gelişmeye devam etmektedir. İnşaat yapı malzemelerinin en önemlilerinden biri olan inşaat demiri ise piyasalarda sürekli değişkenlikler gösteren bir malzemedir. Günümüzde inşaat demirlerinin hangi bölgede ne kadar fiyata satıldığını ve 2017 yılı içerisinde nasıl olacağını belirten bir haber hazırladık. Ayrıntılar haberimizde…. Fiyatları 220.000 TL'den Başlayan Yeni "Park Planet" Projesi Alıcılarını Bekliyor!

Bosch Düğün Paketi 2018 Fiyatları

Bosch Düğün Paketi 2018 Fiyatları

Evlerin mutfak bölümü dekorasyonunun da önem arz ettiği günümüzde mutfak dolapları ile uyumlu beyaz eşyalar almak isteyenlerde unutulmamış. Her renk ve modelde ürün çeşidini bulabileceğiniz Bosch’ta isterseniz zevkinize uygun ürünlerden uygun fiyatlar sayesinde sizlerde kendi düğün paketinizi oluşturabilirsiniz.

Mondi Düğün Paketi 2018 Fiyatları

Mondi Düğün Paketi 2018 Fiyatları

Yeni ev düzecek olan çiftleri düşünen markalar hem beyaz eşya da hem de mobilya da birbiri ile uyumlu parçaları uygun fiyatlarla buluşturarak sizler için düğün paketleri oluşturuyor. Üstelik en yeni trendleri takip eden mobilya firmaları her zevke uygun parçaları, eşya seçerken sizlere kolaylık sağlamak için kendisi kombinliyor.. Fiyatları 220.000 TL'den Başlayan Yeni "Park Planet" Projesi Alıcılarını Bekliyor!

Modakent Sancaktepe Konutları daire fiyatları

Modakent Sancaktepe Konutları daire fiyatları

Yeni projelerin ilk durağı olan Sancaktepe, Modakent Konutları ile yine büyük bir yaşam merkezine ev sahipliği yapıyor.

Helis More Residence Metrekare Fiyatları 8.5000 TL'den Başlıyor!

Helis More Residence Metrekare Fiyatları 8.5000 TL'den Başlıyor!

Yatırımda kazanan olmak adına yatırımın kolluk kuvveti olarak açıklanmış olan dört büyük hamle; prim potansiyeli, lokasyon, ulaşım imkanı ve sosyal donatılar. Bunların hepsi a'dan z'ye en iyi şekilde Helis More Residence'da bulunuyor.