Fiyatları 220.000 TL'den Başlayan Yeni "Park Planet" Projesi Alıcılarını Bekliyor!

truck

Yeni hayata geçirilecek olan Park Planet adı verilen konut projesinde konut fiyatları 220.000 TL'den başlayarak alıcısının karşısına çok uygun fiyat avantajıyla çıkıyor. Projede yer alan daire sayısı 240 olarak belirlenirken söz konusu proje Şenkaya İnşaat imzasıyla, İstanbul'a bağlı Kurtköy üzerinde hayata geçiriliyor.

Neredeyse yapmış olduğu tüm projeleri Kurtköy Bölgesi üzerinde sabitleyen sektörün ileri gelen temsilcilerinden Şenkaya İnşaat, kaliteli yaşamı çok uygun fiyatlara sunarak sektöre yeni bir nefes kazandırıyor.

Kurtköy bölgesi üzerinde, uygun ödeme koşullarıyla beraber yüksek kaliteli projelerin altına imza atan Şenkaya İnşaat, Türkiye'de yaşamakta olan tüm bireylerin elit, modern ve lüks yerlerde yaşama haklarının yer aldığını iletiyor. Bundan dolayı çok küçük bir birikimi bulunan maaş sahiplerine, büyük kazançlara yelken açacak bir yatırım fırsatı veriliyor.

Yönetim Kurulu Başkanlığını Boğaziçi Üniversitesi'nin İnşaat Mühendisi mezunu olan Ferruh Şenkaya'nın devam ettirdiği sektörün ileri gelen firmaları arasında yer alan Şenkaya İnşaat, 1995 yılında yatırım, inşaat ve taahhüt işleri yapmak için faaliyetlerine başladı. Konutta gerçek dünya standartlarını genel olarak kurulduğu andan itibaren her zaman uygun fiyatlarla müşterisine ileten Şenkaya İnşaat, aynı zamanda kazancının da çok olduğu lokasyonu tercih ederek, cazibeyi artırıyor.

Kurulduğu günden itibaren plazalar, otomotiv plazaları, kültür merkezleri, konut ve villa siteleri oluşturan ve budan 6 yıl önce 2011 yılında şirket merkezini İzmir'den alarak İstanbul'a getiren sektörün ünlü oyuncusu Şenkaya İnşaat; 2011 yılından itibaren inşa edecek olduğu planet konulu projelerle yatırımcısının karşısına çıkacak. Bu projede kesinlikle kalite ve çevre bilinci göz ardı edilmeyecek.

Hayallerin sahibi olan mükemmel konut anlayışını akıllarda oluşan fiyatlarla ve aynı zamanda banka güvencesi beraberinde ileten Şenkaya, Ülkemiz üzerine eşi benzeri olmayan nitelikte bir şirket profili olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Şenkaya, bölgede inşa ettiği Garden Planet ve Blue Planet projelerinin anahtarlarını sahiplerine teslim etmenin mutluluğunu ve yeni projesi olan Park Planet'in heyecanını hala bünyesinden atamadı.


Fiyat listesi:

52-55 metrekarelik 1+1'ler 220 bin TL ile 350 bin TL arasında,
65-98 metrekarelik 2+1'ler 325 bin TL ile 450 bin TL arasında,
166 - 174 metrekarelik 3+1'ler 575 bin TL ile 690 bin TL arasında değişiyor.
226 metrekarelik 4+1'ler ise 880 bin TL.

Ödeme planı:
Yüzde 20 peşin ödeme yapıldığında kalan bedel İş Bankası ile anlaşmalı olarak krediyle tamamlanıyor. 

"Fiyatları 220.000 TL'den Başlayan Yeni "Park Planet" Projesi Alıcılarını Bekliyor!" Yorumlar

"Fiyatları 220.000 TL'den Başlayan Yeni "Park Planet" Projesi Alıcılarını Bekliyor!" Benzer Haberler


Nefis Çankaya Evleri'nde mükemmel fiyatlar sizleri bekliyor

Nefis Çankaya Evleri'nde mükemmel fiyatlar sizleri bekliyor

Her geçen gün yapımına hızla devam edilen Nefis Çankaya evleri mükemmel fiyatlarla sizleri bekliyor.. Fiyatları 220.000 TL'den Başlayan Yeni "Park Planet" Projesi Alıcılarını Bekliyor!

Marmara Kule Business'ta fiyatlar belli oldu

Marmara Kule Business'ta fiyatlar belli oldu

Yeni bir iş merkezi olacak olan Marmara Kule Business, yeni fiyatları ile herkesi de şaşırtmayı başardı.

İstasyon 24'ten şok fiyatlar!

İstasyon 24'ten şok fiyatlar!

Fiyatları 220.000 TL'den Başlayan Yeni "Park Planet" Projesi Alıcılarını Bekliyor!. Halkalı merkezde yer alan ve fiyatları ile şaşırtan İstasyon 24 aynı zamanda home office özelliği ile de beğenileri topluyor.

Park Residences Cadde Projesinde 498 Bin Dolardan Başlayan Fiyatlar!

Park Residences Cadde Projesinde 498 Bin Dolardan Başlayan Fiyatlar!

Bağdat caddesi üzerinde kurulu olan ve seçkin yaşam tarzına yeni ve özel bir boyut kazandıran Park Residences Cadde projesi, lüks rezidans satışında oldukça özel bir yere sahip. . Fiyatları 220.000 TL'den Başlayan Yeni "Park Planet" Projesi Alıcılarını Bekliyor!

West Side İstanbul güncel fiyatlar ve ödeme listesi

West Side İstanbul güncel fiyatlar ve ödeme listesi

Beylikdüzü bölgesinde yer alan West Side İstanbul, adım adım yükselişine devam ediyor. Özellikleri bakımından çok fazla ses getiren West Side İstanbul, aynı zamanda güzel konumu sayesinde geleceğe yatırım yapmak isteyenlerin de ilk tercihi oluyor.

Port Life Tuzla fiyatlar ve özellikleri

Port Life Tuzla fiyatlar ve özellikleri

Tuzla'da inşasına devam edilen Port Life Tuzla, adım adım yükselişine devam ediyor. Pek çok kişiyi ev sahibi yapacak olan proje birbirinden güzel fırsatlar sunarak herkesin de ilk tercihi olmayı hedefliyor.. Fiyatları 220.000 TL'den Başlayan Yeni "Park Planet" Projesi Alıcılarını Bekliyor!

Vadistanbul'da Daireler 748 bin TL'den başlayan fiyatlar ve 12 aya Sıfır Faiz İmkanıyla

Vadistanbul'da Daireler 748 bin TL'den başlayan fiyatlar ve 12 aya Sıfır Faiz İmkanıyla

Türkiye’nin ilk özel metrosu Havaray, Vadistanbul’un içinden geçiyor. Vadi İstanbul’a özel olarak inşa edilecek olan metronun, şehrin metro ağına katılımı da sağlanacak. Doğayla iç içe bir noktada yükselen, İstanbul Boğazı’nın manzarası ile emsalsiz bir mimari olan Vadistanbul yeni sahiplerini bekliyor.

Kemerburgaz-Göktürk'te Fiyatlar %193 Oranında Arttı!

Kemerburgaz-Göktürk'te Fiyatlar %193 Oranında Arttı!

Kemerburgaz-Göktürk, 3.köprü ve 3. havalimanın etkisi altında çok büyük gelişim göstermekte. Konut fiyatları 2012 yılından beri toplam olarak %193 oranında artış gösterdi. Bölgeye metro bağlantısı da geliyor.Bölgeye yatırımcı çeken 4 özelliği sizler için derledik...