Finansbank Çalışma Saatleri

Türkiye’ nin en büyük bankalarından biri olan Finansbank son zamanlarda müşteri potföyünü iyice arttırmıştır. 26 Ekim 1987 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

Hüseyin Özyeğin tarafından kurulan banka müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak kısa zamanda ilk beş büyük banka arasına girmiştir. 30 yıllık başarı öyküsünde bankacılığa farklı bir bakış açısı getirmiştir. Halka açılan ilk özel sektör bankası niteliği taşımaktadır. 650 yi aşkın şubesi ve 13 bini aşkın personeli bulunmaktadır. Finansbank ilk olarak bu sektöre 4 şube ile katılmıştır. Finansbank 2016 yılının Haziran ayında Ortad Doğu ve Afrika bölgesinin lider finansal kuruluşu olan Katar’ ın en büyük bankası Qatar National Bank (QNB Group) tarafından satın alınmıştır ve adı QNB Finansbank olarak değiştirilmiştir.

Uluslar arası ticaret, finans ve ekonomi haberlerinin önde gelen kuruluşlarından !Dünaynın En Güçlü’ bankaları arasında gösterilmiştir.

Artan müşteri sayısı sebebi ile QNB Finansbank şubeleri oldukça yoğundur bu yüzden bankanın açılış ve kapanış saatleri ve günlerini öğrenerek işlemlerimizi beklemeden halledebiliriz.

QNB Finansbank Çalışma Saatleri

Sabah çalışma saatleri : 09:00 ile 12: 30

Öğle dinlenme saatleri 12:30 ile 13:30

Öğleden sonra çalışma saatleri 13:30 ile 17:00 arasındadır.

QNB Finansbank Hafta Sonu Açık mı?

Hafta sonu yani cumartesi ve Pazar günleri banka hizmet vermemektedir.

Bazı büyük şubeler cumartesi açık olmaktadır. Bunlara bankanın resmi sitesinden erişebilirsiniz.

QNB Finansbank Bayramda Açık mı?

QNB Finansbank Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve diğer resmi tatil günlerinde açık olmamaktadır.

 

 

Etiketler : Çalışma Saatleri