Emlak Konut'un Tuzla İçmeler'deki Arsasına En Büyük Teklifi Sayar İnşaat Verdi!

truck

"Emlak Konut Tuzla İçmeler Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesinin ilk oturumu tamamlandı. İhale çerçevesinde verilen en yüksek teklif 25.000.000 TL ile Sayar İnşaat'a aitti. 9 Firmanın katılım gerçekleştirdiği ihalede Aynı şirket Riva arazisi için de 100.000.000 TL teklifini iletmişti. İhalenin kesin kazananı ise 2. oturumla birlikte ortaya çıkacak.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'na ait olan Tuzla'nın İçmeler bölgesi üzerinde Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin ilk oturumu Emlak Konut GYO öncülüğünde tamamlandı. 

Emlak Konut'un Tuzla İçmeler üzerine yer alan söz konusu arsası için gelen en büyük teklif Sayar İnşaat imzası taşıyor. Arsa satışı karşılığında toplam geliri olarak 100.000.000 TL teklifini iletirken, arsa satışı karşılığı şirket payı toplam gelirini ise 25.000.000 TL olarak ileterek, ihalede zirvedeki yerini aldı.

Emlak Konut Tuzma İçmeler ihalesinin ilk oturumuna katılım gösteren firma sayısı 9'du. İhale çerçevesinde en yüksek ikinci teklif ise 9.000.000 TL ile Fema İnşaat - KLV İş Ortaklığı tarafından verildi. Aynı şirket geçen günlerde yapılan Emlak Konut ve Galatasaray işbirliğiyle ihaleye çıkarılan Riva arazisi için de 100.000.000 TL tekliflerini sunmuştu. İhalenin kazananı ise henüz belli değil, 2.oturum gerçekleştikten sonra ihaleyi kazanan açıklanacak.

D-11 Karayolunun hemen üzeride Tuzla Devlet Hastanesi ve Tuzla Belediyesi ile komşu konumda kendini gösteren Emlak Konut Tuzma İçmeler arsası üzerinde dükkan, konut ve turizm amaçlı otel, pansiyon v.b. inşa edilebilecek.

Emlak Konut Tuzla İçmeler arsasının toplam olarak alanı 9.600 metrekare olarak belirlenirken, toplam emsale esas olan inşaat alanı ise maksimum 14.400 metrekare olarak paylaşıldı. 14.401 metrekare inşaat alanına sahip hiçbir yapı buraya konumlandırılamayacak.4554 ada numarası bulunan ticaret + turizm + konut alanı olarak mimarisi bulunan bu arsanın toplam alanı ise 9.600 metrekare olarak ön plana çıkıyor. Emsale esas inşaat alanı 14.400 metrekare olarak belirlendi. Emsal değeri 1.50 olarak belirlenen söz konusu arsada yükselecek olan binalar en fazla 10 kata sahip olabilir.

"Emlak Konut'un Tuzla İçmeler'deki Arsasına En Büyük Teklifi Sayar İnşaat Verdi!" Yorumlar

"Emlak Konut'un Tuzla İçmeler'deki Arsasına En Büyük Teklifi Sayar İnşaat Verdi!" Benzer Haberler


Emlak Danışmanlığı Nedir?

Emlak Danışmanlığı Nedir?

Pek çok kişinin ev satın alma aşamasında karşısına çıkan emlakçı ve emlak danışmanları, çoğu insan tarafından yanlış bilinmektedir. Bir çok kişi emlakçı ve emlak danışmanını aynı zannetmektedir ancak gerçek asında öyle değildir. Emlak danışmanlığının ne olduğu hakkında ayrıntılı bilgi haberimizde…. Emlak Konut'un Tuzla İçmeler'deki Arsasına En Büyük Teklifi Sayar İnşaat Verdi!

Emlak Beyanı Nasıl Verilir?

Emlak Beyanı Nasıl Verilir?

Gayrimenkul sahibi olanlar, emlak beyanı vermelidir. Peki, emlak beyanı nasıl verilir? Öncelikli olarak bilinmesi gereken kural, emlak beyanının ilgili belediyenin Emlak Servisi’ne verilmesidir.

Emlak Ofisi Açmak İçin Gerekli Şartlar

Emlak Ofisi Açmak İçin Gerekli Şartlar

Emlak Konut'un Tuzla İçmeler'deki Arsasına En Büyük Teklifi Sayar İnşaat Verdi!. Günümüzün popüler mesleklerinin arasında sayılan Emlakçılığın, yapıldığı şehir ve muhite göre kazancıda değişiklik göstermektedir. Bunların yanında sahip olunan müşteri sayısı ve ofisin açılacağı yerin seçimi de kazancın artması noktasında önem arz etmekte.

Erdoğan'ın Onayladığı Torba Yasa Yürürlüğe Girdi! Emlak Sektöründen Son Durum

Erdoğan'ın Onayladığı Torba Yasa Yürürlüğe Girdi! Emlak Sektöründen Son Durum

Torba Yasa olarak bilinen ve bazı Vergi Kanunları ile diğer bazı kanunlarda değişiklik yapılmasını içeren kanunun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylandığı bilgisinin paylaşılmasının ardından gözler emlak sektöründe yapılacak olan değişikliklere çevrildi. Yeni düzenleme ile sektörde neler değişecek? İşte detaylar.... Emlak Konut'un Tuzla İçmeler'deki Arsasına En Büyük Teklifi Sayar İnşaat Verdi!

Döviz Fiyatlarındaki Artış Emlak Sektörünü Zora Soktu

Döviz Fiyatlarındaki Artış Emlak Sektörünü Zora Soktu

2016'nın 3. çeyreğinden beri süregelen döviz kurlarındaki artışlar nedeniyle emlak piyasası dar boğazdan geçiyor desek abartmış olmayız. İşte TÜİK verileriyle konut satışlarının yıllara göre eğilimi

Emlak Konut 20 Yıl Vade Kampanya Şartları

Emlak Konut 20 Yıl Vade Kampanya Şartları

Son günlerde ekranlarda sıkça reklamlarını gördüğümüz 20 yıl vadeli konut satışlarına dair bütün ayrıntıları haberimizde sizler için açıkladı. Emlak Konut tarafında uygulamaya koyulan konut kampanyası kapsamında yer alan 30 farklı konut projesi kapsamında ne gibi ödeme seçeneklerinin yer aldığını ve bu kapsamda kampanyadan yararlanmak için ne gibi koşulların yer aldığını haberimizde ayrıntıları ile birlikte açıkladık.. Emlak Konut'un Tuzla İçmeler'deki Arsasına En Büyük Teklifi Sayar İnşaat Verdi!

Nevşehir Emlak Konutları'nda 247 Bin TL'ye 1+1

Nevşehir Emlak Konutları'nda 247 Bin TL'ye 1+1

Nevşehir Emlak Konutları satışları yarın başlıyor. Nevşehir Emlak Konutları Fiyatları ise 247 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcılarını buluyor.Nevşehir Emlak Konutlarında 8 konut bloğu ve 1 ofis bloğu yükseliyor.

Emlak Vergi Borcu Sorgulama

Emlak Vergi Borcu Sorgulama

Yeni emlak vergi borcu sorgulama işlemi için Gelir İdaresi Başkanlığı İnternet Vergi Dairesi’ni ziyaret edilebilmektedir. Ayrıca belediyelerin internet siteleri üzerinden de emlak vergileri ödenebilmektedir.