Elsiyum Es Kavacık Konutları fiyat ve özellikleri ile şaşırtıyor!

Elsiyum Es Kavacık Konutları fiyat ve özellikleri ile şaşırtıyor!
Editör: Zeynep Kaya Konut Projeleri 2 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Her geçen gün birbirinden yeni projelerin de ilgi odağı olmaya devam eden Beykoz Kavacık, doğa ile başbaşa bir yaşam sunuyor. Birbirinden güzel doğası ve yeşilliği ile kent merkezinde rahat bir nefes almanızı sağlayan Beykoz Kavacık bölgesi, özel site alanları ile de dikkatleri çekiyor.

 

Birbirinden yeni projelerin ortak alanı olmaya devam eden Beykoz Kavacık, bu yılın en dikkat çeken projelerinden biri olan Elsiyum Es’e de ev sahipliği yapıyor. Geçtiğimiz yıllardan itibaren dikkatleri çeken ve bu anlamda da en yeni girişimlerin sağlanmasını amaçlayan Elsiyum Es, özellikleri ile de beğenileri kazanıyor.

 

Şehrin merkezinde güzel ve rahat bir hayat yaşamanızı amaçlayan Elsiyum Es, fiyatları ile de bütçe dostu olmaya devam ediyor.

 

Elsiyum Es özellikleri ve fiyatları neler?

 

Beykoz Kavacık’ta yer alan Elsiyum Es, aktivite alanları ve peyzaj bölgeleri ile dikkatleri çekiyor. En yeni havuzları, son sistem sauna ve hamamları ile herkesin beğenisini kazanan Elsiyum Es, büyük tenis kortları ile de güzel bir vakit geçirmenizi amaçlıyor.

 

1+1 ev fiyatları ile de şaşırtan Elsiyum Es, 355 bin liradan başlayan fiyatlarla kendisine başvuruda bulunanları ev sahibi yapmayı amaçlıyor. Ödeme kolaylığı da gösteren Elsiyum Es, lansmana özel fiyatları ile de sizlere ekonomik kolaylık gösteriyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Meydan Halkalı Fiyatları

Meydan Halkalı Fiyatları

Tema Tasarım | Osgaka.com