BİM Tefal Tost Makinesi İncelemesi

BİM Tefal Tost Makinesi İncelemesi
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 9 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Merakla beklenen Tefal Tost Makinesi incelemesini sizlerle paylaşıyoruz. Evde, ofiste kısaca elektriğin bulunduğu her alanda kullanabileceğiniz tost makinesini ticari amaçlı önermiyoruz. Kişisel kullanım için idealdir.

Tefal Easy Toast modeliyle öne çıkan tost makinesi  uygun fiyatıyla birlikte dikkat çekiyor. Diğer satış platformlarında 200 TL sınırlarında olan Tefal Easy Toast tost makinesi BİM’de çok daha ucuz.

1800 w gücü bulunan Tefal markalı bu söz konusu tost makinesi, yazının başında da belirttiğimiz gibi kişisel kullanım için üretildi. Ayarlanabilir termostatı sayesinde ısınma veya pişme değeri yüksek olan yiyeceklerinizi ısıyı yükselterek çok daha kısa zamanda halledebilirsiniz.

Ürün aynı zamanda barbekü pozisyonunda kullanılıyor. Izgara yapabiliyorsunuz. Bu özelliği de sadece tost makinesi olmadığını gösteriyor. Şuanda çoğu tost makinesinde bu özellik var fakat şöyle bir durum var bu özelliğin var olduğu tost makinelerinin fiyatları BİM’e göre çok daha yüksek.

Açma ve kapama düğmesi aktif. Fişe çıkarıp takmanız sıkıntıysa veya çocuğunuz varsa açma kapama düğmesi sizin yararınıza olacaktır. Sadece prizle değil aynı zamanda bu düğmeyle de çalıştırabilirsiniz. 

Çıkarılabilir pişirme plakaları şuan neredeyse orta segmentte yer alan tüm tost makinelerinde var ayrı, güzel bir özellik diyemeyiz. Çünkü bu özellik standart oldu artık.

Bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği ise bayanların çok daha dikkatini çekiyor. Tostları yağ ile yaptığımızdan dolayı zaten direkt olarak yağ lekeleri mevcut oluyor. Birde kaşar taştıysa al başına belayı! Artık bu durum Tefalle böyle değil. At bulaşık makinesine yıkansın. Bozulma derdi v.s. yok.

BİM Tefal Tost Makinesi İncelemesi

Ürün 2 yıl boyunca BİM Garantisi altında satılıyo ve fiyatı 109.00 TL kredi kartına peşin fiyatına tam 6 taksit fırsatı da yine ürünle birlikte geliyor. Eğer tost makinesi ihtiyacınız varsa kesinlikle almalısınız. Çünkü neredeyse diğer platformların tamamında ürün 2 kat fiyatına satılıyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com